Alte știri din fotbal
Constantin Budescu a semnat și va evolua în Liga 3: „Sperăm să avem împreună o perioadă cât mai frumoasă”
0
„Te uiți la altceva, nu la fotbal” » Andrei Nicolescu l-a distrus pe Victor Angelescu pe tema arbitrajului: „Ce s-a întâmplat anul trecut în play-off?”
2
E gata! FCSB se mută din București: „A fost Florin Cernat azi, terenul e impecabil acolo!”
12
Dinamo - FCSB nu se poate juca pe Arena Națională, iar Mihai Stoica și Andrei Nicolescu au căzut de acord: „Mergem și jucăm la Cluj”
0
Știri din fotbal internațional
Istvan Kovacs, un nou meci cu scandal în Europa! Patronul lui Darius Olaru a părut că l-a lovit pe arbitru: imagini incredibile de la final
0
Tabloul complet al play-off-ului Ligii Campionilor » Iată cele 7 meciuri!
3
Cristiano Ronaldo s-a căsătorit cu Georgina Rodriguez! Ceremonie discretă în Portugalia
1
Cea mai mare surpriză din preliminariile Ligii Campionilor » Clubul poate juca în grupe la București
0
Lifestyle
Sorana Cîrstea a văzut imaginile de la căsătoria Irinei Begu cu antrenorul ei și a reacționat într-un singur cuvânt
5
Starul din Formula 1 a făcut pasul cel mare! A cerut-o de soție pe superba Carmen, în plin sezon
0
După titlul mondial, fostul coleg al lui Drăgușin și-a cerut iubita în căsătorie: „A spus da, pentru totdeauna”
2
Cum arată gazonul de pe Cluj Arena, după cele patru zile de Untold
5
Gara din București dispare după 66 de ani. Buldozerele au intrat pe ...
Libertatea
Record în agricultură: Un fermier din Republica Moldova a crescut un pepene ...
Adevărul
Paradoxul din sudul României: de 13 ani fără fotbal la nivel național, însă ...
GSP SPECIAL
Ce urmează după oprirea Unității 2 Cernavodă? Expertul în energie Ionuț ...
Libertatea
Decât *** că tine mai bine petarda că el cu 300 de meciuri în Premier League
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Totenham a jucat precum UTA, un blat subtil pe fata, nu au jucat nimic iar unii jucatori nu stiau cum sa o comita mai bine, sa dea mingea la adversar si sa faca penalty... macar Dragusin si-a vazut de treaba si a facut un meci f bun !
Ce bine la “tinut” Dragusin pe Erling Haaland! Altfel dadea ala vreo 5, nu!?:)) Acum serios vorbind, e bine ca a jucat titular. Pentru moralul sau.
mama mia ce petarda de jucator e Son ala cu ratarea lui (cum o fi dat 17 goluri pana acum?), ce frumos ar fi dat de acolo Dragus (noul atacant a lui Trabzon)
Sigur, Dragusin. Tinand cont de forta adversarului, chiar e ceva.
??????? Londra ce are???????
Live USA
Vai! Micky e acolo și el? Care? Mouse?
C'mon City keep the trophy in Manchester????
Succes Drăgușin!
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.