Alte știri din fotbal
Peluza Cătălin Hîldan, un nou comunicat cu privire la protest: „Cine vine în peluză trebuie să se supună!”
0
„Ați discutat cu Mitriță?” » Ce a răspuns Hagi: „Când un jucător ia această decizie, ce să mai faci?”
0
Nu crede în Marius Baciu ca antrenor: „E prietenul meu, dar e proiect eșuat pentru FCSB!”
0
Ce a enervat-o pe Anamaria Prodan la numirea lui Marius Baciu la FCSB: „Nu cred asta!”
0
Știri din fotbal internațional
Stadion nou de 10.000 de locuri după parcursul istoric din Liga Campionilor
0
Cum a făcut doar un slide în PowerPoint diferența în favoarea lui Cristi Chivu: „Eu vreau asta, asta și asta...”
0
Florentino Perez a plătit clauza de reziliere » Transferul surpriză pe care Jose Mourinho îl cere la Real Madrid!
0
Aston Villa - Freiburg, duel final pentru trofeul Europa League » Echipele probabile
0
Lifestyle
A fost căsătorită cu Ioan Timofte, s-a iubit cu Adrian Cristea, acum face afaceri în SUA: „Vorbim despre miliardari din toate colțurile lumii”
2
Cum a ales Vinicius Junior să oficializeze despărțirea de iubita lui: „Îți mulțumesc pentru tot”
8
Laila, iubita-fotomodel a lui Sinner, la momentul mărturisirilor: „Complimentul favorit? Când cineva îmi spune asta”
0
Trend ȘOCANT în Coreea de Sud! Ce au remarcat privitorii la femeile din tribune
2
Au plătit-o cu doar 155 de lei, după o lună și jumătate de muncă. „Am depus ...
Libertatea
Pericolul ascuns din vacanțele în Egipt. Cazul fetiței care a murit după un ...
Adevărul
De nedespărțit și după moarte! Incredibila legătură dintre un fotbalist și ...
GSP SPECIAL
Medicul Dorel Săndesc, condamnat definitiv la închisoare cu suspendare. ...
Libertatea
e foarte foarte ciudat cum ceilalti jucatori de culoare ai lui real madrid nu sunt injurati sau nu li se zice nimic rasist. doar lui vilnicius. oare de ce? cat despre fata aia. nu e vorba de nicio barbatie, vezi ca esti sexist, dar te dai mare moralizator pe aici. incerci in mod pasiv agresiv sa duci discutia spre altceva. eu daca as avea un tricou cu real madrid nu m-as duce printre fanii atletico. sau invers. nu e frumos, dar nici nu e asa mare scandal cum au scris astia in gsp sau cum se panicheaza speriatii ca tine.
Nu pt tricou cu Real Madrid ci numele era al unei persoane de culoare. Și chiar și așa este tragic sa ameninți o fata mai nora. Îți dai seama de bărbăția lor? Zero!
e ciudat cum absolut toti *** din la liga nu au probleme, doar vinicius are probleme. oare pentru ca provoaca meci de meci? normal ca vinicius se victimieaza, dar nu zice cum provoaca. pe ronaldiho de ce nu il discrimina nimeni? pe neymar? pe alves? real madrid are in echipa vreo 4-5-6 ***, dar niciunul nu e atacat asa. doar vinicius. suspect, nu?
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
tu stii ce e ala rasism? aia au fost amenintati cu bataia pentru ca avea tricou cu real madrid si erau toti ceilalti fan atletico. nu au fost atacati ca erau africani sau asiatici, au fost atacati ca erau fani real. poate ar trebui sa mai ***
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
provocat cu ce, cu prezenta fizica? bai nene, tu chiar nu-ti dai seama ca problema e in capul ala stricat al tau si-al celor ca tine?
Ăsta e stilul gigisto-mustăcesc! Avem și noi printre noi golani gigisti grețoși. Un dinamovist a fost ucis de un rapidist di li u! La noi e și mai grav!
Dispăreți de aici! Vă vom rupe gurile! Vă vom omorî!. Ți se pare suficient rasism?
Imigranții să nu mai vină și să provoace in EUROPA dacă e atât rasism aici! De ce nu se duc la prietenii lor super bogați în țările Golfului ( care sunt și musulmani pe deasupra) ? La ce fonduri sunt in Arabia Saudită, Bahrain, Emirate, Kuweit etc
unde e rasismul? sau trebuie sa spuneti ca daca un jucator negru e la fel de dispretuit ca unul alb e rasism acolo?
Am prieteni spanioli și italieni și am discutat cu ei pe aceasta tema. Problema este că cetățenii din Africa au foarte multe drepturi din partea statului și preferă să muncească la negru cu 7-8 euro pe oră. Patronii preferă mâna de lucru ieftină, iar cetățenii spanioli sau italieni nu au de lucru sau trebuie să muncească pe aceiași bani. În străinătate chiria și utilitățile sunt o prioritate. De aici pleacă problema.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.