Alte știri din fotbal
Răspuns OFICIAL! Decizia UEFA în speța „Vladislav Blănuță la Dinamo”
0
Gigi Becali, ședință de URGENȚĂ la FCSB! S-a dus peste jucători la baza de la Berceni
0
Care Duarte a venit la FCSB? » Debut DE COȘMAR: iată raportul complet!
0
Mircea Lucescu a ieșit din spital! Detalii despre starea de sănătate a selecționerului
1
Știri din fotbal internațional
Al-Ittihad - Al-Okhdood » Marius Șumudică, duel pe terenul campioanei Arabiei Saudite
0
Opinie contra curentului: „Nu l-aș numi «principal» pe Carrick nici dacă ar câștiga tot până la finalul sezonului!”
0
Despărțire surprinzătoare: Inter așteaptă oferte » Ce jucător important ar putea pierde Cristi Chivu în vară!
0
Ce a făcut Fenerbahce înainte de deplasarea la București, pentru meciul cu FCSB
0
Lifestyle
„Noua Diletta Leotta” » Tania a atras toate privirile cu o apariție îndrăzneață la TV: „Ești uimitoare!”
1
Simona Țăranu, pictorial în Caraibe: „Iubitul tău e cel mai norocos om de pe pământ” » Ce loc a evitat
10
Mauro Icardi continuă războiul cu Wanda Nara: „Este o mitomană! Mi-a furat 7 milioane de euro din conturi”
1
L-a uitat rapid pe jucător » Cea mai sexy fotbalistă tocmai și-a oficializat relația cu ispita de la Insula Iubirii
3
Femeia care nu poate munci din cauza sânilor imenși, 34GG: „Oamenii îmi ...
Libertatea
Alisha Lehmann, cea mai sexy fotbalistă a lumii, a schimbat și echipa, și ...
Adevărul
Stupoare în Arhivele Securității: marele Ștefan Kovacs a fost agentul ...
GSP SPECIAL
Rusia a numit primele trei țări pe care le-ar lovi cu arme nucleare dacă ...
Libertatea
E o dovada incontestabila de inteligenta sa arunci, fara argumentatie, niste clisee penibile mestecate inaintea ta de alti a u rolaci
La fcsb era Tamas a băut aseară o vadra de vin. Asa putin? Înseamnă că nu avea sete
Stire veche de aproape 10 ani reciclata de amatorii gsp si impachetata ca breaking news.
Steaua ...
daca vrei sa folosesti verbul a fi la forma plural prezent "suntem" varianta corecta este "suntem slugile lu nea JIJI" . Forma corecta in fraza dumitale este "FCSB este singura echipa din istoria Romaniei care a trecut cu victorie de turul 3 ucl,nefiind cap de serie." pentru ca niciodata FCSB nu va fi decat "echipa lu becali" ...sau Fotbal Club Sportiv Becali.
la fecedebe aka rusinea romaniei ***. tamas de bine de rau,la Steaua ne-a ajutat sa trecem cu victorie de praga in turul 3 ucl. suntem singura echipa din istoria Romaniei care a trecut cu victorie de turul 3 ucl,nefiind cap de serie.
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.