Alte știri din fotbal
Au făcut „praf” și meciul FC Argeș - Rapid: VAR-ul a fost, din nou, degeaba » Verdictul specialistului: gol anulat greșit și penalty acordat eronat în prelungiri
0
Cristi Săpunaru a dat de pământ cu un conducător de la Rapid după ce echipa a ratat Europa: „A fost invizibil!”
0
Bogdan Andone a reacționat după FC Argeș - Rapid: „Nu vreau să vorbesc despre arbitraj!”
0
Calificativele după meciul nebun FC Argeș- Rapid 2-2 » Cine au fost premianții și corigenții
0
Știri din fotbal internațional
Arbitru exclus de la Cupa Mondială după o investigație pentru agresiune sexuală: „Am cooperat pe deplin cu ancheta poliției. Este păcat că FIFA a decis asta”
0
Echipa românilor din Anglia s-a desființat după 20 de ani! » Motivul care a dus la dispariția clubului devenit simbol pentru diaspora
1
Mario Balotelli a renăscut în Dubai » Atacantul s-a cuplat cu regina podcasturilor!
0
Nicolae Stanciu a marcat un gol spectaculos în China, dar echipa sa a pierdut dramatic pe teren propriu
0
Lifestyle
Iubita lui Daniel Bîrligea a dezvăluit obiceiul care i-a schimbat viața: „Nu este o experiență ușoară la început, dar merită din plin”
7
Fostul jucător din Top 10 ATP s-a căsătorit cu Eugenia: „Cea mai frumoasă femeie de pe planetă”
4
Mașina comunistă va avea un nou model după o pauză de 50 de ani » Au copiat Dacia: imagini în premieră
2
Nuntă de lux la FCSB! Cerere spectaculoasă pe plaja din Zanzibar, căsătorie în orașul natal din România
15
Traian Băsescu, despre Ilie Bolojan: „Pentru mulți e un soi de Mesia”
Libertatea
Eurovision și matematica scandalului: ce dezvăluie o analiza statistică ...
Adevărul
De nedespărțit și după moarte! Incredibila legătură dintre un fotbalist și ...
GSP SPECIAL
Imagini noi cu podul peste Lacul Cernica de pe Autostrada A0 Nord: A primit ...
Libertatea
Atat i-a trebuit lui Unai Emery ca sa-si dea seama ce esti? Muuult! Mie mi-au fost de ajuns cateva consoane emise de tine ca sa-mi dau seama ce esti. Un nimic pescar in ape tulburi. *** Unul pentru care echidistanta este doar un cuvant de dictionar care tie nu-ti spune nimic. Ca mai toate cuvintele din dictionar. Tu stii u nul singur care nu este acolo: fecesebe! Atat! Q.e.d.
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Președintele Seviliei-del Nido-l-a transferat pe Rusescu fara acordul antrenorului Unai Emery!L-a transferat mituit de ***(marca inregistrata)!De altfel del Nido a fost condamnat la inchisoare de justiția spaniola!Pacat ca nu i-au facut dosar și mituitorului!
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Pffff...Pierderea lor, bai Raule. Mare atacant.
Mi se pare ca era un varf columbian foarte bun, care juca foarte fizic, pe placul lui Emery (care niciodata nu mi-a placut ca antrenor, desi are o gramada de trofee). Iar Rusescu recunoaste si el ca... Burta iti scade automat sansele de titular la echipe serioase, indiferent ca esti Budescu, Alibec, Markovic, Rusescu. Asta nu vor intelege niciodata jucatorii romani, ca nu merge sa joci doar din glezna.
Rusescu nu stie ca a fost doar parte a unei scheme dubioase de transfer de fonduri, intre Gigi Becali si presedintele de atunci al Sevilliei. Unai Emery n-a fost nici un moment interesat de Rusescu, iar Rusescu n-a avut nici un moment valoare pt un club precum Sevilla.
Raul, jos palaria pentru ce a facut la FCSB, DAR NU A FOST NICIODARA UN FOTBALIST DE NIVEL INALT. Ok, daca era mai serios si muncea mai mult poate era rezerva la Sevilla si juca mai mult, dar mare vedeta la Sevilla tot nu ajungea CA NU AVEA VALOARE. ERAU ALTII mult MAI BUNI CA EL. Antrenorul CHIAR nu avea nimic cu el, DOAR CA era cam slabut.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.