Alte știri din fotbal
Mirel Rădoi răsuflă ușurat! MM Stoica a confirmat revenirea jucătorului la FCSB
0
Ioan Ovidiu Sabău a confirmat negocierile cu FRF: „A fost apreciată munca”
1
„Domnul Lucescu m-a convocat, dar AM REFUZAT” » România își poate lua gândul de la „tricolorul” U21
4
Ministrul Apărării Naționale a schimbat prețul de închiriere pentru Stadionul Steaua: „Ultima decizie”
4
Știri din fotbal internațional
Clipe de groază pentru antrenorul român din Africa: „Încerca să mă răpească”
0
„Plătește-mi silicoanele!” » Cum a fost șantajat un fotbalist celebru de la Arsenal și Juventus
3
Ce șoc ar fi! Italia, amenințată că va pierde organizarea EURO 2032
0
Joan Laporta, atac la Real Madrid: „Există un interes foarte obscur în joc”
0
Lifestyle
Un studiu îmbucurător: obiceiul simplu prin care se reduce riscul de demență sau Alzheimer
0
Cea mai frumoasă fană a lui Inter: „Când am ajuns în Italia, prietenii mi-au spus: trebuie să alegi între cele două”
5
Rivalul chinezesc pentru Tesla, surprins pe străzile din Europa! Peste 100.000 de rezervări în doar două săptămâni de la lansare
8
La 15 ani după dezastru, face scufundări an de an ca să își găsească soția! „I-am recuperat telefonul, am văzut ultimul SMS pe care voia să-l scrie”
10
Cristian Anton a fost arestat preventiv. DNA a găsit peste 500.000 de euro, ...
Libertatea
Iranul a instalat o „barieră de taxare” în Strâmtoarea Ormuz. Doar anumite ...
Adevărul
Sub stăpânirea lui Ridzi: Jiul Petroșani, „vaca de muls”, între blaturi la ...
GSP SPECIAL
„Cozile de topor” ale Rusiei din Biserica Ortodoxă Română. Cum pătrund ...
Libertatea
Aiurea, păi predecesorii lui Zidane de buni au fost demiși ? N-au avut aceeași conducere, același management și același lot, nu l-au avut și pe Ronaldo ? Au fost mai buni Ancelotti, suflat acum și de la Bayern, sau Benitez, pe care nu l-a apucat nici paltonul la Real ?
Adevarul e ca maine joaca Real cu Tottenham, dar practica folosita in romanika si patentata de hartia de impachetat peste, se foloseste doar in romanika si-l are ca personaj principal pe idolul vostru din Pipera care cumpara jucatorii echipei cu care urmeaza sa joace. Nici la Real si nici in lumea civilizata nu se foloseste practica voastra.
Pochettino este cu adevarat antrenorul momentului. Iar Zidan nu este antrenor de Real. Rezultatele obtinute de Real se datoreaza lotului, conducerii, managementului si lui Ronaldo. Nu se datoreaza antrenorului. Asa ca o mutare prezentata in articol ar insemna Real regina Europei si Franta ... pacat de lotul ei de jucatori.
Il vreti la fcsb? Sau macar intr-un articol gesepe?
Stati linistiti. Nu pleaca nicăieri Zizou Am vb eu cu el :)))))
ai si nu ai dreptate..:))...., prin cupele europene tot spaniolii joaca in semifinale si finale.
Totenham este locul 2 in Anglia in 2016 si 2017, se compara Spania cu Anglia la campionat, in Spania doar Real, Barca si Atletico in rest doar pleava, dar in Anglia, City, Chelsea, United, Liverpool, Totenham , Arsenal este mai puternic campionatul nu fata de Sevillia, Valencia, Bilbao
cum sa-l aduci p-asta, care antreneaza de 10 ani si n-a castigat nimic in Anglia?! trebuie sa te numesti Draqnea, ca sa-l pui p-asta antrenor!
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.