Alte știri din fotbal
Schimbare » Ce va apărea pe tricourile Universității Craiova din sezonul viitor
0
Când se joacă barajele de menținere/promovare în Superliga: date și ore de start
0
Familia Klein: „Dacă există un nume vrednic să îl înlocuiască pe Michael Klein la Hunedoara, acela este Mircea Lucescu”
0
Campionii de la Craiova, la fel ca marile vedete internaționale după câștigarea titlului
0
Știri din fotbal internațional
Lotul Scoției la prima Cupă Mondială după 28 de ani: cei 3 portari au, cumulat, 7 meciuri în acest sezon!
0
Pep Guardiola, ședință de urgență cu jucătorii în toiul nopții » Ce l-a înfuriat pe tehnicianul spaniol
0
Ce a făcut Lautaro Martinez când a aflat că Inter l-a pus antrenor pe Cristi Chivu
0
Andrei Rațiu, gest viral în Spania: a intrat să cumpere kebab, dar a sfârșit prin a da de băut la toată lumea
0
Lifestyle
Trend ȘOCANT în Coreea de Sud! Ce au remarcat privitorii la femeile din tribune
2
„Yoga, meditație, plus liniștea naturii” » Partenera internaționalului „tricolor” a găsit o oază în afara României
18
„El Peque” s-a căsătorit cu „cea mai frumoasă femeie de pe planetă”
9
Mașina comunistă va avea un nou model după o pauză de 50 de ani » Au copiat Dacia: imagini în premieră
3
Despre ce e „Fjord”, filmul cu Sebastian Stan, regizat de Cristian Mungiu ...
Libertatea
Ce ne așteaptă dacă președintele nu reușește să facă un guvern stabil. ...
Adevărul
De nedespărțit și după moarte! Incredibila legătură dintre un fotbalist și ...
GSP SPECIAL
Cât lucrează bucătarii care câștigă 3.000 de euro în Croația și Muntenegru. ...
Libertatea
E adevarat si ce spui tu. Dar faptul ca isi creeaza comunitati si nu respecta ei tara in care ajung, e cu totul alta problema, diferita de a-i primi. Oricum, ideea mea e ca totusi mesajul e dur, nu se adreseaza cui trebuie si nu e afisat de cine trebuie.
Cine sunteți voi sa numiți asta derapaj? Și extremiști și toate mizeriile voastre. Toți care vreți să-i primiti luati-i la voi acasă, spalati-le picioarele și stergeti-i la fund. Dati-le ficele, mamele și soțiile voastre. Daca nu le dați voi o sa vi le ia ei. Habar n-aveti cine și de ce orchestrează aceasta mizerie. Uite așa o să rămâneți fara tara și credință. Întrebați-i cine îi plătește sa vina in Europa. Întrebați-i de ce musulmanii lor îi primesc cu suturi in cur. Spalatilor pe creier când o să vă treziți?!!! Bravo Legia, bravo eurodeputaților polonezi cu șira spinării care dau de pământ cu artizanii distrugerii Europei. Apropo de libertatea de expresie și de conștiință. Daca apelam la ele, voi le numiti derapaje și discurs al urii. Nebunilor, nu vă îndoiți: vine ziua platii.
De ce nu se duc in tarile musulmane (siite sau sunite)? Sunt si mai aproape geografic decât Europa, mai ales statele bogate din Golful Persic si au culturi apropiate cu ale lor.
pentru cine nu stiu, intra 11000+ migranti ilegali toti musulmani barbati tineri in putere ini Romania pe an si trebuie sa ii tinem. in aprilie pe 15 intraseara deja 3400+ doar in anul acesta calendaristic.
Vorbim de lucruri total diferite. Imigrantii din UE, Romania, polonia, Bulgariea, si cei din nordul africii, orient. E vorba de alta cultura, ei cand vin, cer. Trebuie sa ne dati, sa ne oferiti! Suntem obligati sa le "respectam" toate obiceiurile. Daca mergi in tara lor, trebuie sa te supui traditiilor si obiceiurilor. Daca ei vin la tine in tara, la fel, trebuie sa i respecti....In scoli, gradinite, daca este un copil musulman, nu mai ai voie carne de porc. Ca trebuie sa i respecti traditia lui la tine acasa. Lista poate continua.
Eu asta inteleg, dar nu vad niciun mesaj adresat in directia UE. Da' cand i-au primit si pe ei si pe noi sa migreze care cum vor prin UE, de ce n-au afisat acelasi mesaj? Ca daca te face vreun francez sau spaniol cersetor, repede sari in sus. Deci ramanem la ipocrizie maxima.
Cu tot respectul, dar UE le impune, la fel și nouă, să primească 30 de mii de migranți! Pe cheltuiala și întreținerea statului. Așa ca nu mai vorbiți doar ca să vă aflați în treabă!
Admirabil. Polonezii sunt cam singurii din Europa care isi vor păstra culoarea si merita felicitați. N-au nici ciuciunghezi, nici indieni, nici pakistanezi. Sunt doar ei. E o placere sa te servească la terasă o tânără poloneză, faină si dotată, in loc de un ciuciunghez cu *** sub unghii. Bravo!
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Mari ,,duri,, ultasii astia polonezi...Treaba asta imi aduce aminte de ultrasii rusi care s au inrolat si dupa 2 zile plangeau ca vor acasa
Cu tot respectul, dar sa vina cu un astfel de mesaj niste oameni dintr-o tara, ce sa vezi, printre cele mai migratoare din Europa... adica fix ei, dintre toti, fix ei puteau pune mesajul asta. Ipocrizie maxima.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.