Alte știri din fotbal
Ultimatum din Bănie pentru Filipe Coelho: „Cauționăm până joi!” » 3 jucători criticați: „Ca un începător”
0
Notele GSP după Universitatea Craiova - FC Argeș » A intrat ca salvator și a ieșit dezastru pe două picioare
0
Dani Coman, imediat după victoria de la Craiova: „Pe el îl felicit în mod special”
0
După victoria cu Universitatea Craiova, Bogdan Andone a dezvăluit discuția cu Gigi Becali: „Asta i-am spus!”
0
Știri din fotbal internațional
Bătaie mare pentru fotbalistul lui Bayern » Cu el vor să îl înlocuiască pe Bruno Guimaraes
0
Como și-a adus fundaș din Premier League
0
Revenire oficializată la PSG: titularul Franței va evolua sub comanda lui Luis Enrique
0
Cel considerat creatorul celei mai mari răsturnări de scor din istoria fotbalului a semnat cu noua echipă!
1
Lifestyle
Irina Begu s-a căsătorit cu antrenorul ei, fost jucător cunoscut de tenis
5
Artista faimoasă din România se iubește cu un fotbalist mai tânăr cu 13 ani » Fiul ei joacă la FCSB: „Felicitări, campionul meu!”
5
Neașteptat! Iubita starului din Premier League vinde tricouri la mâna a doua
0
Influencerița cu peste 23.000 de urmăritori a „pus ochii” pe fotbalistul de la Dinamo: „Să văd dacă mă recunoaște”
4
Radu Miruță îi cere lui Sorin Grindeanu să pună Legea împotriva ...
Libertatea
SURSE Noile condiții puse de Bolojan pentru a vota un guvern
Adevărul
Cum a ajuns să arate stadionul fostei campioane a României, pe care au ...
GSP SPECIAL
Fotbalistul care susține că Gică Hagi n-a trecut niciodată de el: „Pur și ...
Libertatea
gene - un stelist desavarsit.....mmmeeeeeeeee PS: de ce dupa rezultatul deosebit al CFR-ului, tot de FC Stana se vorbeste? De ce marti proteveul a inceput transmisia la 9 iar aseara mai ca intrau cu filmul peste meci? de ce voi gazetarii "obiectivi" scrieti de fc valiza si sansele ei, cand e pe ultimul loc si altceva decat amaratul asta de punct n-o sa mai prinda? de ce....?
Apropo Gene. Cred ca ar trebui sa ti se dea un premiu, pentru cea mai stralucita luare de pozitie. Premiul o excursie si destinatia speciala pentru tine este Budapesta. Tot ce trebuie sa faci este sa ai la tine, la vedere, traducerea in maghiara a acestui mesaj. Nici de consumabil pentru filme porno nu esti bun, jalnicule!
Bravo Gene! Cand vad astfel de oameni ca tine ma gandesc cat de nedreapta a fost soarta cu aurolacii de la metrou... Tu si cei asemeni tie ar fi trebuit sa stea in locul lor acolo. Nu esti altceva decat un embrion aparut de pomana.
mai gene? esti un prost si jumatate.din astia aurolaci ca tine gasim destui in tara.lasa ciocu mic si urmareste in continuare cfr in champions league daca nu dute la oi , tarane.
deci ce se poate concluziona din mesajel;e citite pana acum. Ca si tigani "stie" sa scrie si sa "ceteasca". Nui asa Gene? Gen asta de suporteri ar trebui bagati la racoare sa se calmeze inainte de meciuri ca tot astia sunt cei numiti de englezi "Hooligans" shi avem shi noi cu duiumu.
Desi sunt stelist de cand ma stiu, mai intai de toate sunt roman. Despre meciul de aseara numai cuvinte de lauda pentru CFR. Respectele mele domnilor AVETI fata de CL. Cat despre Steaua, atat timp cat ciobanu face echipa ..tremuram asta este. BV CFR.
deci cat de tarani sunt romanii nu pot sa aprecieze nimic ! baga-ti unghia in gat bai GENE ! nivel de inteligenta sub nivelul marii ! fortza rapid
auzilaastiade la cfr cik stesua da numai la picioare si k nu stie sa joace fotbal..,poi ei lau bagat pe saracu drogba iar in spital...tzaranu ala de galiassi ia rupt genuchiu in 2...numai asa joak cfr....si ce mare joc a facut cfr mah cu chelsea...ei sa aparat si atat..a mai avut si ei cate un contraatac. mooolta mooooie cfr..sa jucati voi fotbal ca stiti fff bine...sunteti niste tzarani kre rupe picioare..o sa mai luati 1 pct cu bordeaux acasa atat...mooooie cfr si mooie unguri jegosi..
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.