Alte știri din fotbal
Prima reacție a lui Marian Aioani după gafa colosală de la debutul său la echipa națională: „Orice detaliu contează”
0
Răsună alarmele la Oțelul: datoriile urgente s-au dublat! Ce dezvăluie finanțele clubului: 1,6 milioane € de la autorități
0
Propunerile pentru noul selecționer al României ajung pe masa Comisiei Tehnice
0
Verdict din Generația de Aur: „Hagi ar trebui să controleze tot fotbalul românesc!” » Cum i-a schimbat destinul Mircea Lucescu
0
Știri din fotbal internațional
Decizie importantă în conducerea fotbalului din Italia: Președintele Federației de Fotbal a demisionat
0
Everton îl vrea pe Jack Grealish definitiv, dar pentru o sumă mult mai mică
0
Arne Slot a „îngropat securea” cu Mohamed Salah: „Ne va părăsi ca o legendă a lui Liverpool”
0
Federico Valverde s-a temut că va fi dat afară de Real: „Am fost devastat după ce l-am accidentat”
0
Lifestyle
Un studiu îmbucurător: obiceiul simplu prin care se reduce riscul de demență sau Alzheimer
0
Cea mai frumoasă fană a lui Inter: „Când am ajuns în Italia, prietenii mi-au spus: trebuie să alegi între cele două”
5
Rivalul chinezesc pentru Tesla, surprins pe străzile din Europa! Peste 100.000 de rezervări în doar două săptămâni de la lansare
8
La 15 ani după dezastru, face scufundări an de an ca să își găsească soția! „I-am recuperat telefonul, am văzut ultimul SMS pe care voia să-l scrie”
10
Cristian Anton a fost arestat preventiv. DNA a găsit peste 500.000 de euro, ...
Libertatea
Video viral din Seattle: un bărbat încearcă să împingă un pasager în fața ...
Adevărul
Sub stăpânirea lui Ridzi: Jiul Petroșani, „vaca de muls”, între blaturi la ...
GSP SPECIAL
„Cozile de topor” ale Rusiei din Biserica Ortodoxă Română. Cum pătrund ...
Libertatea
eu zic, tomitane, sa dai (tu) o fuga la o librarie si sa cauti o gramatica, fiindca JIGNELILE tale- cum le-ai numit- sint doar niste aberatii agramate! daca vrei, iti fac o lista!
Tu înțelegi ce citești ,sau ești analfabet funcțional ,unde ai citit că are oferte din țările enumerate,Belgia,Olanda etc ,in articol se enumera țările cu mercato deschis după 30 august
Ati uitat un lucru, Marcelino Burattino a promis daca iese presedinte ii scuteste de impozite pe cei veniti din diaspora si pe companiile care-i angajeaza.Asa ca Gicuță da o fuga si te inscrie in PSD ,ptr binele juniorului ,iar tu Coane Sucu schimba macazul si nu mai frecventa Modrogan 1 daca vrei sa ajunga si Rapid pe lista scurta al lui Marcelino Burattino.
Rangers nu mai știe cum să scape ce el...
Omul este analfabet funcțional,in articol se enumera țările în care rămâne mercato deschis după 30 august și ăla a înțeles că are oferte de acolo,nu are rost sa ii explici
sucu a scapat de salariul lui lennon si acum il aduce pe pensionarul hagi
Stai mai omule linistit, nu-l vrea pe Ianis nici Rapid nici altcineva.
cum ar fi? barbat insurat, la casa lui, primeste bani de la tati ca sa iasa in oras cu baietii
Eiiii, măi băieți, spuneați că puiul de rege nu are valoare, că nu e căutat, etc., dar nu-i adevărat, el este căutat de multe echipe, dar nu este găsit cu calități, de fotbalist, desigur!! Acum vedeți și voi ce ”coloși” îi fac oferte, și cu toate astea, este posibil să le refuze(omul își știe valoare), sau poate așa vrea cel bătrân. Dacă vine aici, cu siguranță, următoarea echipă este farul/felinaru, de unde își va face retragerea după o carieră glorioasă pe băncile.........de rezervă.
60% din 1,3m ar insemna aproape 800k. desi cred ca ar fi f bun pt superliga, ar fi o incredibila prostie sa-l ia in conditiile astea. la salariul asta mai bine ii lua pe Marius Marin sau pe Cicaldau. cu 800mii ai face multe. nu merita mai mult de 400mii(30-35 mii pe luna) care, pentru liga 1, e mai mult decat suficient. daca vrei performanta, nu destabilizezi vestiarul in halul asta :))
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.