Alte știri din fotbal
Mihai Stoica, dezamăgit când a citit ce a spus internaționalul român: „Tragic!”
9
„Dădeai «bună ziua» și la clanțe, acum ești altul”. Mihai Stoica acuză modificările de comportament din vestiarul lui FCSB
6
„Asta m-a convins să vin la Rapid” » Talisson dezvăluie prin ce a trecut ca să ajungă fotbalist
0
Kyros Vassaras a luat decizia, după controversele din UTA - Rapid: l-a reținut de la delegări!
13
Știri din fotbal internațional
Mourinho a scos-o pe Real din Top 8 și a dat declarația serii: „Fac apel la unii să nu se sinucidă”
0
Vin turcii! Bucureștiul e iar în alertă: mii de suporteri de-ai lui Fenerbahce sunt așteptați azi în Capitală
0
Remarcații lui Cristi Chivu în succesul cu Borussia Dortmund + Cum a răspuns, întrebat despre un duel cu Mourinho în play-off
0
Dennis Man, cel mai slab de pe teren în PSV - Bayern » Ce au scris jurnaliștii olandezi
0
Lifestyle
„Noua Diletta Leotta” » Tania a atras toate privirile cu o apariție îndrăzneață la TV: „Ești uimitoare!”
1
Simona Țăranu, pictorial în Caraibe: „Iubitul tău e cel mai norocos om de pe pământ” » Ce loc a evitat
11
Mauro Icardi continuă războiul cu Wanda Nara: „Este o mitomană! Mi-a furat 7 milioane de euro din conturi”
1
L-a uitat rapid pe jucător » Cea mai sexy fotbalistă tocmai și-a oficializat relația cu ispita de la Insula Iubirii
3
Omul lui Vîntu și al lui Voiculescu e la un pas să redevină om cinstit. ...
Libertatea
Avocată membră PNL, prinsă în flagrant în timp ar fi luat mită 60.000 de ...
Adevărul
Martor la marea tragedie din viața lui Dumitru Dragomir: „Veniți! Veniți! ...
GSP SPECIAL
Teoria erorii cognitive în cazul accidentului din Timiș: „Creierul ...
Libertatea
Da...cum a fost la mondialul din vara trecuta in care a mers Japonia parca?Nu mai stiu cine a avut nesansa sa mearga acasa ca avea mai multe galbene
Scuze pentru Caps.
FOARTE BINE! IN FELUL ASTA AMBELE ECHIPE SUNTE INTERESATE SA MARCHEZE INDIFERENT DACA ESTE TUR SAU RETUR.
Ar fi o schimbare logica!S-ar modifica modul de abordare la ciupeala a unor echipa care dau gol in deplasare si dupa aceea se betoneaza in aparare!
Ar fi o regula binevenita . Avantajeaza putin echipele care joaca prelungiri acasa , dar e mult mai buna decat cea actuala . Echipele romanesti nu au cum sa fie influentate pentru ca , de obicei , sunt eliminate inainte de inceperea competitiei propriu-zise .
S-a trezit din betia de aseara. *** pe aici de parca batuse pe Real cu 3-0. Dar asa e cand se intampla de 2 ori pe sezon.
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
S-a trezit si asta, se putea sa nu apara vreun "***" si aici!?
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Era si timpul! Nu-i normal (de exemplu) sa te califici cu doua egaluri!
Bravo! Si sa fie interzis cui mai joaca acasa la fcsb sa le dea manita! Cum au facut nesimtitii de la Sporting, Stuttgart sau City! Prin lege!
...mai exista regula asta? De când noi nu mai contam în cupele europene am si uitat de ea.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.