Alte știri din fotbal
Denis Alibec semnează astăzi cu Farul » Gigi Becali vrea să mai trimită doi fotbaliști importanți la Hagi: „Să vorbesc cu ei”
14
FRF a amendat Csikszereda, două cluburi mari din Ungaria vor să o plătească: „Este inaccectabil”
0
Lovitură pentru Farul » Unul dintre titularii lui Zicu s-a accidentat înaintea meciurilor decisive!
0
Pavel Badea și-a făcut calculele pentru titlu: „Nu mi-e frică de Rapid și Dinamo!” » Avertisment din interiorul echipei: „S-au pierdut șanse imense”
2
Știri din fotbal internațional
Lifestyle
Nu e glumă! Iubita numărului 9 ATP a câștigat mai mulți bani decât tenismenul la Australian Open
2
„Noua Diletta Leotta” » Tania a atras toate privirile cu o apariție îndrăzneață la TV: „Ești uimitoare!”
1
Simona Țăranu, pictorial în Caraibe: „Iubitul tău e cel mai norocos om de pe pământ” » Ce loc a evitat
11
Mauro Icardi continuă războiul cu Wanda Nara: „Este o mitomană! Mi-a furat 7 milioane de euro din conturi”
1
„Creierul șoferului n-a mai ținut cont de TIR”. De ce e improbabil ca „lane ...
Libertatea
Banii ținuți la saltea își pierd din valoare. Cum îi poți proteja de ...
Adevărul
Locul unde „Pantera” Daniel Pancu este la loc de cinste, iar Mircea Lucescu ...
GSP SPECIAL
„Trebuia să îl fac pe soțul ei să o părăsească pentru a putea rămâne cu ...
Libertatea
@ rumunek . In teren unii te fac sa-ți pierzi controlul .Se întîmplă.Cine știe ce a facut Mutu ,care nici el n-a fost usa de biserica, sa provoace asemenea răspuns. Cit despre rasa omului ,sa avem putina toleranta . In Europa am auzit oameni categorisind toti romanii așa .Inteleg ca fiecare pădure...Sa nu uitam ca Pirlo ,Ibrahimovici ,Stoicicov,Neymar,fratii Xhaka ,Danny Alvez ,Sergio Busquets ,Reyes ,Falcao ,Ronaldo (brazilianul) aparțin acestei etnii .Nu amintesc aici de mari muzicieni ,sau artiști ca mi-ar trebui volume. Il enumăr numai pe Charlie Chaplin care ,incredibil , a fost "traveler" irlandez.Ar trebui sa-ți revizuiesti opinia fata de semenii tai .Xenofobia si rasismul sint ceva ce nu ar trebui sa definească o ființa umană . Ca exista ? Dovedește citi "oameni " sint de nivel subuman .
Referitor la buna crestere a lui Mihailovici, imi aduc aminte doar de *** data lui Mutu in ceafa. De la spate, ca orice *** care se respecta.
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
L-am intilnit personal pe el si Belodedici la o masa de la Avala restaurant in '90. Un om de o buna creștere exemplara .Ca si Belo,de-altfel . Discuțiile aproape n-au atins fotbalul .Mai mult politica actuala si viitoare .A prevazut perfect destrămarea Yugoslaviei ,iar Belo jaful si sărăcia din Romania .
Ce sa facă *** asta la Juventus ? După 2 meciuri e demis
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
nu stiu, am mai spus-o: eu nu inteleg cum sunt antrenori (si la noi e alexa, de pilda) care nu fac nimic, n-au experienta, nenorocesc echipe, dar ii vezi urcand la nume din ce in ce mai mari, invers proportional cu rezultatele lor!? stramaccioni, mihailovici, solari, moyes etc..
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.