Comentarii (29)
ziggyman
ziggyman  •  07 Ianuarie 2016, 09:36
Postat de botizann pe 07 Ianuarie 2016, 09:22

Nu am vazut meciul dar daca astia au fost cu 2 oameni in minus , inseamna ca arbitrul si-a facut treaba ... Prea corect si barbatesc a arbitrat ala din campionat , era discrminare fata de ceilalti asistati de la Real ... Ce doar aia sa fie ajutati ?

prea corect si barbatesc ...de unde *** le scoateti mha ???

bronto13
bronto13  •  07 Ianuarie 2016, 09:35

Prima eliminare a fost in minutul 72 (al doilea galben) iar a doua in minutul 75 (pentru injurii). Barcelona a marcat 1 singur gol in perioada de superioritate, deci meciul era deja jucat. Cartonase s-au impartit ambelor echipe (toate corecte, parerea mea) Cauta un rezumat sa vezi doua offside-uri absolut hilare semnalizate la jucatorii Barcelonei + un penalty clar neacordat la faultul asupra lui Neymar + momentul in care portarul de la Espanyol il calca pe Messi pe picior, intentionat, fara nicio legatura cu jocul (trebuia rosu direct) Sincer, rezultatul nu a fost deloc influentat de arbitraj.

986379311381755
Lengyel Adrian  •  07 Ianuarie 2016, 09:33

Espanyol echipa de gunoaie, cu fotbalisti de doi bani care nu au facut alceva decat sa loveasca grosolan si sa provoace!!! Cu un arbitraj corect ar fi ramas fara jucatori pe teren in maxim o repriza. Iar nevertebrata de Galca daca ar fi avut creier macar la nivelul unei gaini in stare de ebrietate avansata ar fi trebuit sa-si potoleasca animalele echipate in mod fraudulos ca fotbalisti pentru ca vor fi meciuri cu alte echipe la fel de nule ca ei de unde se poate scoate ceva!!!

ziggyman
ziggyman  •  07 Ianuarie 2016, 09:31

Daca nu ai vazut meciul , de ce te pronunti/....

baddog2
baddog2  •  07 Ianuarie 2016, 09:29

Era 3-1 cand au fost eliminati cei 2, dar si cu ei in teren tot un drac era.Espanyol in repriza secunda nu a trecut centrul terenului.

bogdzsch
bogdzsch  •  07 Ianuarie 2016, 09:26

***

costin_20
costin_20  •  07 Ianuarie 2016, 09:26

arbitrajul a fost o mizerie 2 offside care nici macar pe linie cu jucatorul nu a fost messi a fost calcat de portar,penalty neacordat!Daca nu ai vazut meciul mai bine te abtineai de la comentarii!