Alte știri din fotbal
Pușcaș explică de ce a ieșit după 38 de minute și dacă ratează barajul: „Înțepătură pe coapsă”
0
Cătălin Cîrjan: „În ultima etapă vom fi implicați în lupta la titlu, dar nu e treaba noastră”
0
„Sacrificați meciul cu U Cluj?” » Zeljko Kopic, întrebat direct despre jocul care ar putea decide campioana în Superliga
0
Danny Armstrong, nedumerit după Dinamo - CFR Cluj: „Am prins barajul, nu?”
0
Știri din fotbal internațional
Marius Marin merge la vizita medicală! Mundo Deportivo anunță transferul carierei pentru român
0
Revenire istorică în La Liga: au așteptat 14 ani!
0
Pep Guardiola, după al 20-lea trofeu la City: „Este o mașinărie!” + De ce nu sărbătorește Cupa
0
Încă un meci pierdut de Mirel Rădoi în Turcia » Sorescu, pasă de gol
16
Lifestyle
„Yoga, meditație, plus liniștea naturii” » Partenera internaționalului „tricolor” a găsit o oază în afara României
11
„El Peque” s-a căsătorit cu „cea mai frumoasă femeie de pe planetă”
8
Mașina comunistă va avea un nou model după o pauză de 50 de ani » Au copiat Dacia: imagini în premieră
3
Nuntă de lux la FCSB! Cerere spectaculoasă pe plaja din Zanzibar, căsătorie în orașul natal din România
15
„Poate, într-o zi, Maia Sandu va deveni președinta României”, spune șeful ...
Libertatea
Mai mulți răniți după ce un bărbat a intrat cu mașina într-o mulțime în ...
Adevărul
De nedespărțit și după moarte! Incredibila legătură dintre un fotbalist și ...
GSP SPECIAL
Americanii au aruncat toate cadourile primite în China înainte de a zbura ...
Libertatea
Încă o dată, te-ai dat de gol că n-ai familie! Că dacă aveai una, cu siguranță, s-ar fi găsit vreun membru al acesteia sau te oprească în a te tot face de râs. Așa însă, ai ajuns bătaia de joc a copiilor din cartier!
Se scrie dinamo pentru că atât merita și anume substantiv comun. Se mai poate scrie și dinam0. La fel substantiv comun dar cu un mare zero, exact cat valoarea pe care o are acest club. Borfașii care folosesc insolventa la fiecare 5 ani nu merita nici litera mari și nici apreciere.
Toate de mai sus (din titlu) nu o sa se adevereasca! Realul e in finala, dinamo retrogradeaza si Italia iese in sferturi.
Glumețule , Real Madrid e Mr. Champions League . Ce articol de 2 lei.
Sa-ti fie gura aurita!
Dinamo scapa 100%
Si cand te-ai trezit era dimineata !!
Atat respect íi datoram.
Si cand te-ai trezit era dimineata !!
Profitati de orice ca sa mai faceti cate un articol cu si despre sansele lui Dinamo ! Ati avut click uri in perioada asta cum nu ati avut de multi ani...! Ati trecut repede in rezerva ca fcsb a luat titlul, sau echipele ce se lupta ptr cupele europene...ptr ca nu vand la fel cum vinde asta cu Dinamo, sanse, retrogradare ! Intreaga suflare fotbalistica din Romania, este axata doar pe asta..presa, suporteri, etc...nu am vazut atatea click uri si atentie nici cand a luat fcsb titlul ! Am cazut, gata...iar voi sunteti partasi,ptr ca ati stat cu mainile in san la manevrele lui iftime, pandele, etc ! Nu ati semnalizat deloc, poate asa se speriau si ei ! In schimb,cand nu a fost eliminat Homawoo cu iasul..ati sarit ca arsi,c a Dinamo este ajutata...i ati cerut si lui mitica un interviu in care sa declare asta ! AM CAZUT....dar macar am consolarea ca si voi o sa pierdeti multe click uri cu Dinamo in liga 2 ! Sa vina aia de la voluntari, botosani, sa va faca audienta !
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.