Alte știri din fotbal
A gafat în derby, iar Rapid l-a cedat definitiv în Liga 2!
0
Farul și Csikszereda, eșecuri cu echipe din Bulgaria și Croația în amicale
0
Rapid, egalată de Kosice la ultima fază » Vulturar a înscris de la 60 de metri
3
Gest sfidător făcut de jucătorii Craiovei la debutul în preliminariile Ligii Campionilor
7
Știri din fotbal internațional
Adrian Rus visează cu ochii deschiși după victoria Craiovei: „Vrem să ajungem cât se poate de departe în Liga Campionilor”
0
Zmei, nu doar lei! Note mari contra unui adversar de play-out din Superliga: ei au fost cei mai buni doi jucători de pe teren
0
Filipe Coelho nu se entuziasmează: „Nu e dificil fără el, va trebui să mâncăm bine”
0
Assad Al-Hamlawi pune punct oricărei incertitudini, după două goluri în Liga Campionilor: „Sunt doar zvonuri”
0
Lifestyle
Le mai recunoști? Fostele prezentatoare ale știrilor sportive au atras toate privirile la evenimentul lui Cătălin Botezatu
6
La 85 de ani, fostul șef al Federației se iubește cu o artistă de 32 de ani: „Sunt respectată, mă simt fericită”
35
Gestul unui influencer american într-un hotel din Lacul Como a șocat Italia: „Gata, ajunge, e nebunie”
0
Fără milă » Cristiano Ronaldo, ținta meme-urilor după eliminarea Portugaliei de la Mondial
10
Mărturia unei foste lucrătoare în azilele lui Viorel Pașca: „Au fost și ...
Libertatea
Eșec grandios: Rusia a încercat să copieze drona ucraineană „Baba Iaga”. ...
Adevărul
Arena din România pe care a jucat Arsenal a ajuns o junglă!
GSP SPECIAL
Cel mai lung proces de mare corupție din România. Prima sentință, cu ...
Libertatea
Iencsi e om de baza la tg mures...mai incearca
de la mm stoica vine altceva. nu stoicism. de la ala vine mitocanism. e o mica diferenta, nu doar terminologica, ci chiar si de substanta.... cenusie.
Deci astia au mai avut doar 2 jucatori valizi..
Am inteles ca Mitea,Neaga, Daminutza,Trica ,Semeghin si Iencsi deja se afla in cantonamentul lui Leiria pentru a avea ocazia unica in cariera de a juca contralui Benfica Lisabona.
"stoicism" vine de la "Stoica" sau invers? :))
Urmatorul meci: pe 5 mai, Benfica - Leiria!!! Trebuie sa va miscati repede pentru o sansa de a juca cu Benfica la Lisabona!!!
Foarte tare!!! Baieti liberi de contract din Romania, si fara alte sperante pentru un contract nou, mergeti si salvati Leiria de la retrogradare sau macar de la amenda! Ar fi super ca niste voluntari, fara sa fie platiti, sa mearga si sa joace pentru Leiria doar ca sa arate ce pot ca fotbalisti atunci cand nimeni nu da doi bani pe ei, dar ei stiu sa dea totul in teren!
respect jucatorilor ramasi
:))
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.