Alte știri din fotbal
Detaliul care îi dă fiori lui Mirel Rădoi » Cei patru „călăi” din sezonul regulat îl așteaptă în play-out
0
Haos înainte de alegerile FRF » A făcut contestație la TAS împotriva lui Burleanu
6
„Ploșnițe, gândaci, purici în camere!” » Dănuț Lupu, detalii despre iadul trăit la penitenciarul Rahova: „Nu doresc nimănui așa ceva!”
1
Decizia luată la FCSB, înaintea debutului în play-out » Se întâmplă pentru prima dată în acest sezon
0
Știri din fotbal internațional
„Ori te întorci în Qatar, ori nu ești plătit” » Amenințări pentru jucătorii care au fugit din calea războiului
0
Scenografia fanilor lui Galatasaray l-a emoționat până la lacrimi pe Victor Osimhen: „Noi suntem o familie, iar familia este totul”
0
Fotbalistul din La Liga, reacție vehementă după jignirile fanilor: „Să fii numit «poponar» nu e o insultă!”
0
Dispari în 17 minute! Antrenorul lui Drăgușin a mizat pe un portar nou în Liga Campionilor și a regretat imediat
0
Lifestyle
Fără inhibiții la 35 de ani » Fizicul cu care i-a lăsat pe toți mască: „Ai 3 copii și arăți așa?! Oh, Doamne, este nebunesc!”
1
Formau cel mai frumos cuplu din fotbal, dar s-au despărțit » Viktoria, apariție de senzație după divorț: „Picioarele tale par fără sfârșit!”
1
Nuntă ca în filme! » A plimbat-o pe Alexandra într-un Ferrari din 1957 pe străzile din Monte Carlo: „Cel mai stilat cuplu”
7
S-a aflat noua cucerire a lui Lamine Yamal » Vedeta vine des să-l vadă la meciurile Barcelonei
2
Cu cine ar vota românii la parlamentare. Diferență mică între locurile trei ...
Libertatea
Iranul îl amenință pe Trump cu moartea: „Ai grijă de tine, ca nu cumva să ...
Adevărul
20 de ani de la primăvara europeană din Giulești » Cum a ajuns Rapidul în ...
GSP SPECIAL
Averea lui Donald Trump a crescut cu 1,4 miliarde de dolari doar în ultimul ...
Libertatea
“ Eu m-am opus categoric transferului. Argumente am avut, dar n-am fost ascultat.” !!!!! Pai…..cine sa te asculte MM ?? Cand pipereanul te-a ascultat, ai adus jucatori considerati de catre patron ca fiind adevarate tepe,uneori ai fost banuit ca ai umflat preturile, motiv pentru care ti-a luat dreptul de semnatura, precum si dreptul de a face transferuri !! Ai face bine sa fi mai selentios !!
Multi dintre jucatorii care au ajuns la fecesebe si-au ratat carierele apoi.
Adrian Jitea,autorul articolului "bat prin gard" este prezentat in gsp si se spune ca "E cu ochii pe partea boemă a fenomenului". A numarat si zilele de cand si-a terminat contractul si nu a omis sa il citeze pe puscariasul-scriitor-memeger ca sa creeze trafic si (bineinteles) mascareala intre userii de pe forum. Bravo,tata. Eu v-am zis,de cand e Tepelin sef a luat-o la vale de tot fituica de impachetat guvizi de Dunare.
te doare capul bah cand citesti asa ceva. astia diseca toti jucatorii care au fost la Steaua din liga 1 in ultimi 15 ani. dupa *** a comentacilor de pe gsp,Steaua din liga 1 ar fii trebuit sa transfere doar titulari,in timp ce makelele sau roger si acum isi blesteama soarta ca au semnat cu kfr si nu au jucat aproape deloc.
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.