Comentarii (1)
IoNumaZic
IoNumaZic  •  07 Mai 2026, 18:06

Se poate intampla oricui! Eu m-am crezut in Andorra si am vrut sa intru cu 2 beri la un meci. Mi le-au confiscat si, cu greu, am scapat de amenda si interzicerea dreptului de a mai intra pe stadion

Comentează