Alte știri din fotbal
Scorul exact dat de Adrian Mutu cu două ore înaintea fluierului de start: „Sunt aici!”
0
„Zidul galben” a ocupat Piața Taksim din Istanbul, cu Budescu „șef de galerie”: „Ce echipă avem, ne face să bem!”
0
Cum a arătat România la precedentul baraj pentru Cupa Mondială
2
Echipa de start, confirmată! + Românii au plecat încolonați spre stadion. Familia lui Drăgușin, în galerie. Apelul la o deplasare civilizată e întâmpinat cu huiduieli
59
Știri din fotbal internațional
Semifinalele barajului de calificare la Campionatul Mondial » 16 naționale luptă pentru un loc în finală
0
De Bruyne, totul se decide la vară » Saudi Pro League și MLS îl curtează
0
Decizie incredibilă într-un campionat de top din Europa » Meciul de titlu a fost amânat
0
Fiul lui Iker Casillas îi calcă pe urme tatălui și deja strălucește în poartă
0
Lifestyle
Rivalul chinezesc pentru Tesla, surprins pe străzile din Europa! Peste 100.000 de rezervări în doar două săptămâni de la lansare
6
La 15 ani după dezastru, face scufundări an de an ca să își găsească soția! „I-am recuperat telefonul, am văzut ultimul SMS pe care voia să-l scrie”
10
Cine a fost, cu adevărat, Chuck Norris? 5 centuri negre, 35 de Dani: „A numărat până la infinit. De două ori”
21
„Mi-am zis: «Dacă te alege un fotbalist, înseamnă că ai ceva special»” » Influencerița devoratoare de jucători: „Mi-am mărit sânii pentru el”
11
O firmă mufată politic livrează mâncarea bolnavilor din Spitalul Județean ...
Libertatea
Aurul ascuns în Carpați: peste 2.000 de tone scoase în ultimele două ...
Adevărul
„Ioanițoaia al Turciei”, despre stilul lui Mircea Lucescu: „Am scris ceea ...
GSP SPECIAL
Dosarele X, varianta cu șină: primăria lui Robert Negoiță a trimis ...
Libertatea
Sa ii multumuti dnei Merkel, ca ea a marsat pe ideea aducerii de imigranti: stiti celebra intampinare: "REFUGEES WELCOME! ... Guvernul Angela Merkel a adoptat o atitudine deschisă faţă de primirea imigranţilor din Orientul Mijlociu şi din Africa, iar, conform estimărilor, anul acesta în Germania ar urma să ajungă aproximativ 800.000 de extracomunitari. Germania mizează pe integrarea a milioane de imigranţi pentru a acoperi deficitul de forţă de muncă şi a menţine creşterea economică."
Es groaznic. În locul tău, eu aș pleca. :-))))
Vai de noi ce comentarii de doi lei. Toti sunteti specialiști si va pricepuți la politica. Voi comentați ca vin imigranții in europa!!! Ha,ha...cât de fariseui sunteti. Păi in Romania oltenii nu-i suporta pe moldoveni, ardelenii pe munteni,muntenii pe olteni... si tot asa. Bai oameni buni, până nu vom intelege ca toti suntem in primul rand români si ca trebuie sa ne respectăm, vom continua să rămânem doar o populație într-o țară numită Romania. Si nu vom fi niciodata o națiune puternică și demnă. Luati exemplu Elveției!!!!
La France Insoumise e un partid de extremă stânga, așa a fost încadrat. Sigur, mai sunt și socialiștii in acea alianță, dar și cireașa de pe tort, Partidul Comunist. Eu am învățat că în istorie comuniștii au produs cele mai multe victime , tu ai învățat altceva?
Ce extremă dreaptă? ????????????????????
Intra in Romania cel puțin 15000 migranți ilegali și trebuie sa ii ținem, acum cu Schengen. Plus sute de mii de musulmani legali. În cinci ani va fi mai rău că în Paris
Era de așteptat, dar asta e, francezii își merită soarta! Însă pe de altă parte nu cred ca schimba cu ceva paradigma, nu e ca și cum Franța a fost până azi o țară puternică, conservatoare, de centru dreapta și de mâine se transformă în California. Singurele alegeri din lume care chiar contează, iar anul ăsta mai mult ca niciodată, sunt cele din US. Dacă acolo Trump și mișcarea MAGA nu preiau conducerea (nu doar Presidentia dar și majoritatea în Camera și Senat) atunci e clară treaba. Noi românii avem însă norocul ca fiind mai “înapoiați” suntem ocoliți de valul “progresist” și de emigranții ilegali așa ca ai noștri care au strâns ceva “cheag” pe afară și sunt satui sa trăiască de la luna la lună fără a mai pune ceva deoparte sau chiar intra în economii, au unde să se întoarcă.
doar extremistii de stanga zic de le pen ca e extrma dreapta. sa nu mai vrei imigranti ilegali cu sutele de mii pe an nu e nimic extremist. ***
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Melenchon nu e extrema stanga, si cu Europa poate sa termine doar cancerul ce e extrema dreapta, nu ati invatat nimic din istorie smi.
Cand a iesit Griezmann ramases doar Luca Hernandez ratacit pe-acolo, in rest ziceai ca a primit o nationala din Africa Ecuatoriala invitatie la Campionatul European...
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.