Alte știri din fotbal
Propune REVOLUȚIA, după Turcia - România: „Poate domnul Hagi?”
0
Basarab Panduru, nedumerit după Turcia - România: „Un meci ciudat pentru mine”
0
A numit doi jucători care și-au terminat socotelile cu echipa națională: „Schimb de generații”
0
Bourceanu a numit principalul vinovat la golul din Turcia - România: „Și-a pierdut adversarul”
0
Știri din fotbal internațional
Naționala clasată pe locul 204 în lume a obținut prima victorie după 532 de zile!
0
Semifinalele barajului de calificare la Campionatul Mondial » Slovacia - Kosovo, meciul care ne interesează cel mai mult
1
De Bruyne, totul se decide la vară » Saudi Pro League și MLS îl curtează
0
Decizie incredibilă într-un campionat de top din Europa » Meciul de titlu a fost amânat
0
Lifestyle
Rivalul chinezesc pentru Tesla, surprins pe străzile din Europa! Peste 100.000 de rezervări în doar două săptămâni de la lansare
6
La 15 ani după dezastru, face scufundări an de an ca să își găsească soția! „I-am recuperat telefonul, am văzut ultimul SMS pe care voia să-l scrie”
10
Cine a fost, cu adevărat, Chuck Norris? 5 centuri negre, 35 de Dani: „A numărat până la infinit. De două ori”
21
„Mi-am zis: «Dacă te alege un fotbalist, înseamnă că ai ceva special»” » Influencerița devoratoare de jucători: „Mi-am mărit sânii pentru el”
11
O firmă mufată politic livrează mâncarea bolnavilor din Spitalul Județean ...
Libertatea
Aurul ascuns în Carpați: peste 2.000 de tone scoase în ultimele două ...
Adevărul
„Ioanițoaia al Turciei”, despre stilul lui Mircea Lucescu: „Am scris ceea ...
GSP SPECIAL
Dosarele X, varianta cu șină: primăria lui Robert Negoiță a trimis ...
Libertatea
A fost si Edy terra nova cu seapca lui decolorata sa lupte alaturi de fratii sai africanii
subscriu 100% Liviule, manipulare sa se înfrunte peste tot diferitele etnii, totu pleaca de la Washington, de la fortele ultraconservatoare care l-au pus pe tron pe Donald.
manifestari de ura, xenofobie, rasism, extremism contra imigranților din Italia, si acolo El Mundo dezvăluie ca era planul unor români d-ai nostri, ei în prima linie sa apere catolicismu Italiei contra musulmanilor.. nici Caragiale nu-si putea imagina asa-ceva, mai ales dupa expeditiile fasciste contra romanilor peste tot în toata Italia, cu rulote si case improvizate incendiate si cu sute si sute de ROMÂNI haituiti, batuti, umiliti de italieni... ultimu caz bataile de strada dupa ce un ROMÂN a fost prins ca omora femeile prin Italia si le decapita, sa nu uitam Napoli unde mii si mii de italieni au încercuit si incendiat zonelele unde cetateni ROMÂNI (nu conteaza etnia!) isi duceau cum puteau si ei zilelele lor amarite de imigranti în Italia... noi romanii sa ne vedem d-ale noastre, ca n-avem noi probleme cu musulmanii si imigrantii ajunsi prin Romania, ca oricum nu sta niciunu , fug toti cît pot de repede..
Manualul micului KGB-ist, pagina 2: imigranții
***
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Visezi, omul nou, in formare de ceva timp, mai ales tineretul nu mai reactioneaza decat la stimuli bine controlati de sistem... social media, tembelizor, samd. reeducarea a reusit , nu prin forta, ca la Pitesti, ci prin placere...
Ce ar trebui să înțeleagă toți: problema este în altă parte, nu la localnici sau imigranți, extrema stânga sau dreapta, creștini sau musulmani!!! I Latul se strânge!! Tocmai asta se întâmplă, oamenii au cam înțeles despre ce este vorba…..indiferent de rasă, religie sau opțiune politică !!! Acum sunt doar oameni împotriva sistemului!! Sigur ca și acel sistem este format tot din oameni…..dar prea puțini și nereprezentativi!! Lumea se va deștepta. Va fi altfel.
***
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
***
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
din ce in ce mai adevarat. dar autoritatile s-au transformat peste tot in struti pentru ca asa au primit ordin. pana cand se vor trezi cu revolte din ce in ce mai mari si atunci toti se vor intreba oripilati, cum de s-a ajuns aici? mult nu mai prea este de asteptat
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.