Alte știri din fotbal
Planul de salvare pentru a scoate România din subsolul UEFA? „Asta trebuie să facem! Am construit vitrine, dar n-avem fabricile!”
0
Ultimele vești despre starea de sănătate a lui George Pușcaș: „Atunci cred că va fi disponibil”
0
Galeria lui U Cluj anunță invazia Craiovei: „Ne-a revenit vocea după finala Cupei” + „Așteptăm un arbitraj imparțial”
0
„Nu îi duc lipsa!” » Fostul jucător de la FCSB a vorbit despre relația cu Gigi Becali: „Vreau să aflu de ce s-a comportat așa”
0
Știri din fotbal internațional
Roma a câștigat Derby della Capitale și a ajuns pe loc de Champions League » Juventus, „demolată” de Fiorentina
0
Final dezastruos » Revenit după 1084 de zile, Paul Pogba termină sezonul mai repede
0
Jucătorii lui Hearts au fugit de frica fanilor lui Celtic » Reacția învinșilor: „Așa ceva e...”
0
Rayo Vallecano - Villarreal și Bilbao - Celta Vigo, în penultima etapă din La Liga, cu Andrei Rațiu și Ionuț Radu în prim-plan
0
Lifestyle
„Yoga, meditație, plus liniștea naturii” » Partenera internaționalului „tricolor” a găsit o oază în afara României
12
„El Peque” s-a căsătorit cu „cea mai frumoasă femeie de pe planetă”
9
Mașina comunistă va avea un nou model după o pauză de 50 de ani » Au copiat Dacia: imagini în premieră
3
Nuntă de lux la FCSB! Cerere spectaculoasă pe plaja din Zanzibar, căsătorie în orașul natal din România
15
Bulgaria a câștigat Eurovision 2026. Pe ce loc s-a clasat România
Libertatea
Ce înseamnă, de fapt, viața de bogătaș? Culisele petrecerilor unde se ...
Adevărul
De nedespărțit și după moarte! Incredibila legătură dintre un fotbalist și ...
GSP SPECIAL
Americanii au aruncat toate cadourile primite în China înainte de a zbura ...
Libertatea
*** care put a haur s-au mobilizat ca de obicei. În articol spune ca nu au murit jucători ai lui șahtar, ci angajați ai hotelului. Nu scrie ca nu erau de fapt cazați. Dar la ce sa te aștepți de la analfabeți funcționali care când deschid gura le curge numai zoaie și lături din ea. Crapă fierea în voi ca idolul vostru pitic cu *** se face de *** în fiecare zi
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Penibil GSP ca de obicei.
e Romeo Ene, el are talentul asta, sper sa-l vad la iarna in agricultura! pe alt articol vorbeste despre rivalii lui Mititelu in superliga, mititelul fiind in liga a doua! ca sa iti faci o idee de ce natie de gigist *** vorbim!
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Daca mai continuati sa mintiti in halul asta o sa caut alt site de sport ..chiar nu va e rusine?
Păi dom’ne, ori e război, ori este etapa treia din Ucraina.
Bah,nu ți-e rușine????????? “În care erau cazați jucătorii lui Sahtior”????” Dar nu erau cazați,de fapt? De cat clickbait de cea mai joasa speță aveți nevoie pentru a va lua leafa,ipocriților????? Urat,morbid…pentru bani… gsp,să-ți fie frig la iarnă!!!
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.