Alte știri din fotbal
Mihai Stoica, intervenție în forță în scandal: „Ireal ce ne-au propus! Nu suport oamenii care fac asta!”
1
FCSB l-a cedat în Superliga pe fotbalistul de 900.000 de euro: „Ne-am înțeles”
2
Doi titulari din sezonul trecut au plecat de la Petrolul: „Mulțumim!”
0
Universitatea Craiova s-a distrat cu amatorii din Austria: 6 marcatori diferiți în primul amical
9
Știri din fotbal internațional
BeIRANvand, invincibil! „Dracii” s-au lovit de un zid, iar calculele grupei G se complică
4
Lionel Messi este uriaș și la propriu » Statuie de 26 de metri înălțime, dezvelită în onoarea lui
0
A fost chemat de urgență de Thomas Tuchel în SUA și a dezvăluit cum a primit vestea: „Nu aveam telefonul la mine...”
0
A plecat Răzvan, dar putem avea un antrenor român și în noul sezon din Grecia: „Ofertă foarte bună”
0
Lifestyle
Diana Munteanu a pus un pariu de cotă 17 la Cupa Mondială: „Promit să fac asta la TV, dacă nu trece de grupe!”
1
Scandal la brazilieni! » Cu amanta și apoi cu soția la Cupa Mondială, pe banii naționalei
3
Dezvăluirea iubitei noului erou de la Mondial: „Atunci, el a intrat în depresie!” » Cum a încălcat acesta ultima interdicție de la FIFA
1
A fugit de Mondial și a încins atmosfera pe insula milionarilor! Iuliana Pepene, escapadă în Mykonos: „Tu ești campioana”
6
Bolojan dezvăluie de ce l-a ales Nicușor Dan pe Adrian Veștea pentru ...
Libertatea
Infertilitatea la bărbați crește alarmant. Nivelul de testosteron scade cu ...
Adevărul
Messi, Ronaldo, Hagi și Yamal, zeci de mii de euro pentru noul Muzeu al ...
GSP SPECIAL
Cele două soluții ale PNL pentru a avea un guvern în iulie. Bolojan cere un ...
Libertatea
E normal sa preia stiri de pe site-urile straine, dar de ex. in cazul fotbalului spaniol ar trebui (aici s-a orientat bine autorul) asa: despre Barca de pe Sport si Mundodeportivo, despre Real de pe AS si Marca. Deci articolele despre o echipa de pe ziarele "de casa", pentru ca articolele despre rivale sunt in general tendentioase. Eu ca fan FCB citesc Sport, sunt bine informati in ceea ce priveste echipa favorita.
sa nu mai zicem de iker :)) 0 dar nu cred ca ii da drumul , in final tot ter stegen ar fi solutia viabila dpmdv
guaita e ok, imi place, spania are destui portari ok mie roberto de la zaragoza imi palce mult sau cel de la osasuna , imi scapa numele acum ,parca andres fernandes cel de la sociedad , claudio bravo ma refer la cei mai "tinerei, pana in 25-26 ani ca asa ar mai fi , tono, casto
stekelenburg e o solutie f. slaba. daca si ala e portar de valoare ... neuer nu cred ca'l lasa bayern .. iar barcelona n'are de ce sa plateasca o suma fabuloasa pt un portar. de gea nu mi se pare deloc o solutie. probabil utd o sa vrea multi bani pe el si nu mi s'a parut niciodata extraordinar - drept dovada si la utd are deseori probleme. ter stegen este clar cel mai potrivit pentru barca si dpdv al performatelor si al banilor. courtois fie va apara la chelsea, fie ii va fi prelungi contractul lui cech. daca il prelungesc, cech nu va sta rezerva, deci pot incerca sa'l ia. daca nu ii prelungesc, poate barcelona sa incerce sa'l ia si pe cech gratis :D
"skeletemburg " nu mi a placut niciodata , inca de cand i a suflat locul de titular lui lobont
eu merg pe ter stegen, personal urmaresc pe gladbach , e echipa pe care o simpatizez , si e f bun copilul, iese bine pe centrari si meci de meci are parade, si in contextul in care la noi adversarii nu au decat 5-6 suturi pe meci , cel mult in rest cech se retrage, courtois va fi viitorul lor, mi ar placea si de gea dar si asta e inconstent, neuer nu cred ca ii da drumul bayern si asa cum zice si sasquatch , nu m ar surprinde sa l vedem pe oijer sau masip de la B promovati
Bravo, s-a corectat partea cu Curtois, macar atat, de-aia s-au sters si niste comentarii, omul le-a citit si a corectat. Cat despre articol in sine, singur optiune viabila si la un pret decent ar fi acel Ter Stegen, e tanar si de perspectiva, restul care sunt tineri si valorosi joaca la cluburi importante care nu ii vor lasa sa plece. As paria totusi ca va fi titularizat unul dintre Oier si Masip, formati la Masia, care fac o figura frumoasa la Barca B.
sa'l ia pe coman! are valoare, experienta, este liber... si nu vrea salariu mare! tranteste 2-3 meciuri si s'a scos... poate juca si mocca!
stefansb (1644 comentarii) Postat de bcosmin pe 18 Ianuarie 2013, 13:16 din pacate barca nu prea a produs portari de la academie. asta e singurul post in care trebuie sa bage bani. in rest, jos palaria pt La Massia valdes si reina, de la liverpool sunt produsi de academia barcei. astia nu mi-au placut niciodata. mereu l-am considerat pe valdes cel mai slab om de la barcelona. nu aveai siguranta in el. iar reina ala cate bilete mi-a mancat la pariuri...sa ma c.c pe el
valdes si reina, de la liverpool sunt produsi de academia barcei.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.