Alte știri din fotbal
Scandal la UTA înaintea meciului cu Rapid! Mihalcea a „explodat” la conferință: „Parcă a omorât șase persoane!”
0
După Dinamo, și UTA Arad vrea să profite de noua găselniță a FRF pentru a se despărți de patru jucători
0
„Nu mă mai uit la fotbalul românesc. Mi se pare plictisitor” » Actorul Andi Vasluianu: „Mai degrabă ați pierdut un antrenor decât ați câștigat un actor”
0
Verdict dur al lui Adrian Mihalcea înainte de UTA Arad - Rapid: „Asta m-a deranjat cel mai tare!”
0
Știri din fotbal internațional
Ce au scris italienii, după AC Milan - Inter: „Slabă!” » Nota primită de Cristi Chivu
0
Milan - Inter 1-1 » Rivalele milaneze au dat-o la pace în Derby della... Perth! Emoții pentru Chivu
1
Imagini senzaționale de la primirea lui Mohamed Salah în Turcia » Ce număr va purta și care e simbolistica lui
3
Luis Figo îl desființează pe Gianni Infantino: „Cel mai josnic, înșelător și egoist comportament pe care l-am văzut vreodată”
0
Lifestyle
„Jucăriile mele” » Cristiano Ronaldo și-a prezentat bolizii de 25 de milioane de euro
3
A treia oară e cu noroc? Dublul campion NBA s-a căsătorit cu modelul celebru croat. Diferența de vârstă e de 19 ani!
0
BYD atacă segmentul de lux: chinezii lansează o limuzină care să rivalizeze cu Mercedes și BMW
0
Omul din umbră din echipa „Zeiței de la Montreal”: „Nota 10? Meritul Nadiei 80%. Eu – 1%!” + De ce nu vorbește Comăneci despre barbariile lui Karolyi
9
Ce avere are Mirabela Grădinaru, partenera președintelui Nicușor Dan. ...
Libertatea
Criza cerealelor din Ucraina. Rutele alternative nu pot suplini blocada ...
Adevărul
Ce mesaj a transmis Gică Hagi la dispariția lui Franco Baresi: „Unele ...
GSP SPECIAL
Ploi torențiale, grindină și vijelii în 34 de județe și București. Harta ...
Libertatea
Ala care a scris articolul asta e un tampit...eu ca il citesc sunt si mai tampit
ii singurul din liga 1 care stie sa dribleze.
sanmartean nu este obligatoriu sa dea si gol. el este jucator de mijlocul terenului, cel care trebuie sa creeze fazele pentru atac. este cel care trebuie sa dea ultima pasa. sanmartean are cele mai multe recuperari, cele mai multe pase decisive, cele mai multe pase corecte si lista oate continua, dintre toti jucatorii stelei si mult peste orice jucator din liga 1 in acest moment.
sanmartean joaca precum o cizma, ne`ati asasinat cu jucatorul asta. sa`mi zici si mie cand da un gol.
Eh, nu toti pot duce la fel ca Giggs sau Scholes.
e o inginerie sa dribleze fairplayul financiar, de aia e "imprumutat". Oricum, chit ca are 30 de ani, care e problema? E chiar "debutant" pe langa Giggs, care anul trecut avea 41 sau 42 cand s-a retras::))
Bine ca la "tinereii" Giggs si Scholes nu mai era problema de varsta:))
eu nu inteleg de ce sa se supere UTD ca el are 30 in loc de 28..uitati-va la Sanmarteam are 34 si joaca mai bine decat unu de 25 de ani..sa fie multumiti ca la 30 de ani ai tot ce iti trebuie ,oricum 3 ani o sa joace la capacitate maxima,si inca un lucru ,e DOAR imprumutat 1 an..daca l-ar fi luat definitiv,sa zicem ca poate aveau ceva de obiectat legat de varsta lui..
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.