INTERNATIONAL  »  CAMPIONATE  »  LA GALAXY - ISIDRO 5-2

VIDEO Beckham rămîne genial » Gol direct din corner cu o superexecuţie

Articol de GSP - Publicat vineri, 24 august 2012 00:00 / Actualizat vineri, 24 august 2012 18:55

Deşi a ajuns la 37 de ani, David Beckham e într-o formă foarte bună. Starul englez a oferit o fază sclipitoare în ultimul meci disputat de LA Galaxy, 5-2 împotriva celor de la Isidro Metapan

În prelungirile primei reprize, Beckham a înscris golul 3 al echipei sale, cu o execuţie direct din corner, cu efect. Mijlocaşul englez a ajuns la cota 6 în clasamentul golgeterilor, performanţă pe care n-a mai reuşit-o din sezonul 2002-2003, pe cînd juca la Manchester United.