Alte știri din fotbal
FC Argeș și-a cedat internaționalul în Superligă! Mutare rezolvată, urmează semnarea contractului
0
Schimbări majore în clasamentul din retur față de ierarhia la zi » Rapid, OUT din play-off! Două echipe sunt pe primul loc
0
Reacția genială a lui Daniel Pancu, la 48 de ore după victoria cu FCSB » Aluzie la Ionuț Chirilă: „Ar fi invidios”
0
Angelescu a spus fără ocolișuri care va fi componența play-off-ului: „Să fim serioși”
2
Știri din fotbal internațional
Real Madrid a sunat pentru Chivu!
1
Colegii lui Radu Drăgușin au făcut accident înainte de meciul lui Tottenham din Liga Campionilor
1
Atletico Madrid forțează transferul unui mijlocaș de top din Europa
0
Imagini copleșitoare de la Salonic, după tragedia din România » Cum a apărut și Răzvan Lucescu
1
Lifestyle
„Noua Diletta Leotta” » Tania a atras toate privirile cu o apariție îndrăzneață la TV: „Ești uimitoare!”
1
Simona Țăranu, pictorial în Caraibe: „Iubitul tău e cel mai norocos om de pe pământ” » Ce loc a evitat
11
Mauro Icardi continuă războiul cu Wanda Nara: „Este o mitomană! Mi-a furat 7 milioane de euro din conturi”
1
L-a uitat rapid pe jucător » Cea mai sexy fotbalistă tocmai și-a oficializat relația cu ispita de la Insula Iubirii
3
Ilie Bolojan a recunoscut pentru prima dată că nu exclude un guvern ...
Libertatea
Familia minorului de 13 ani implicat în crima de la Cenei ar putea încerca ...
Adevărul
Anghel Iordănescu, uluit de dosarul de la Securitate al lui Ștefan Kovacs: ...
GSP SPECIAL
Renta viageră pe care Sandra Izbașa o primește lunar de la statul român. ...
Libertatea
normal ca l-au vandut pe Villa daca omul n-a inteles ca la Barzelona obiectivul atacantilor nu e golul, e assist-ul!
Un lucru stiu sigur ! Barca o sa joace impotriva lui city ca o echipa mare si nu se va baricada dar arsenalu tau va sta cu fundu in poarta 190 de minute impotriva lui bayern :))))
AStia l-au vandut pe Yaya Toure si l-au cumparat pe Song ala care nu face nimic! :))) Hal de transferuri! L-au vandut pe Villa pe 3 surcele!
Asa cum au facut in tur ?? Mai bine ai face repede o poza cu arsenalu tau de doi cat mai este pe primul loc !
Sa nu uiti postu' asta, mai vorbim la sfarsitu' sezonului...
centrul defensivei: Kompany&Nastasic iar in fata lor Yaya Toure si Fernandinho... obiectivul gnomilor in meciul asta e sa scape cu viata!
Taci ma cu iesitul tau la joc. Asa ziceati si anul trecut cu bayern ca va iesi la joc si va fi mancata etc etc. Inteleleti odata ca barca nu mai sperie pe nimeni, antidotul la tiki-taka il stie si damila maciuca, aici nu mai poate fi vorba de aparare supraaglomerata, pur si simplu stilul ala nu mai merge, nu mai are vlaga, nu mai exista motoarele care sa-l anime cum se intampla acum 2-3 ani. Barca va ramane cu supercupa aia amarata sezonul asta.
Nu are rost sa ne mai imbatam pe aici. Barcelona nu va putea tine pasul cu RM pana la final. Nu o vad in stare sa bata in deplasare la sociedad, sevilla, sa nu mai vorbesc de madrid. NU ai cum sa tii pasul cand efectiv nu ai jucatori valorosi. Cu Montoya, tello si sergi roberto nu prea mai poti spera sa iei titlul in fata lui isco, bale, ronaldo samd. Messi nu le poate face pe toate, xavi e gata, iniesta e pe duca si el, apararea e asa cum o stie toata lumea, cu capul in nori. RIP barcelona, mi-e groaza cand ma gandesc la meciurile cu city. Orice inceput are si un final.
esti atat de convins ca ii bateti pe city?
Daduse si piticu gol impotriva romanasului Marica si ce frenezie era pe aici....acum ce a facut piticul? Balonul de Aur ieri a dat super-gol!
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.