Alte știri din fotbal
Mario Felgueiras: „Toată lumea este de vânzare la Craiova”
1
David Irimia, la primul joc de la revenirea la Dinamo: „Pentru asta am muncit doi ani”
0
Gică Craioveanu cere un ȘOC la Universitatea Craiova: „Mihai Rotaru va interveni! Trebuie zguduită echipa!”
4
Nuno Campos spune secretul, după ce a spart gheața la Dinamo: „Lucrăm două zile aceste lucruri și urmărim multe filmări”
2
Știri din fotbal internațional
PSG intră peste Real Madrid! Campioana Franței încearcă să dea lovitura verii cu Rodri
0
Primele critici pentru Radu Drăgușin » Ce au remarcat italienii după înfrângerea Fiorentinei în amicalul cu QPR
5
Kerim Alajbegovic, bosniacul care a impresionat la Mondial, se transferă în Premier League
0
Scandal uriaș în Italia! Doi foști jucători de la Juventus, anchetați pentru fals și tentativă de extorcare
0
Lifestyle
Daniela Crudu și Mădălina Pamfile au apărut pe gazon la Botoșani
3
Gafă sinistră, în direct, la nunta verii în fotbal: „Aici vor avea loc funeraliile căpitanului naționalei!”
5
Rapid a anunțat transferul voleibalistei de 19 ani și a pornit furtuna pe pagina oficială: „Voi realizați că are o familie?”
21
Noul detaliu de pe autocarul lui Dinamo, după scăparea jenantă de săptămâna trecută
8
Dacă vrei să cumperi anvelope all season pentru mașina ta, evită aceste ...
Libertatea
Încă o dronă doborâtă pe teritoriul României sâmbătă dimineață. Anunțul ...
Adevărul
Primul fotbalist născut în România care a marcat în prima divizie din ...
GSP SPECIAL
Explicațiile unui pilot de F-16 despre cât de greu este să dobori o dronă
Libertatea
lasa-ti fratilor ca vine si vremea realului
n-a vazut f bine, dar lasa-ma cu vrajeli ca a fost involuntar! Eu ma leg de faza aia ca-mi dati voi link cu explicatiile rivalilor de la Athletico care insulta minima inteligenta... Ce ma dispera e prostia romaneasca, ca si dupa un asa festival fotbalistic, tot la rahaturi se revine... Asa, si ce-o sa faceti daca a fost sau nu arbitrul cu Barca sau Real? Latrati pana maine, vedeti ce se schimba!
flo_ax si pe commul de al tau de mai sus mai sus de el e prezentat o stire din Marca unde zicce clar ca pt nici o echipa nu a fost penalty si ca Pepe si Lass trebuiau eliminati si ca golul lui Ramos a fost bine anulat nu mai cautati greseli de arbitraj sunteti frustrati ca nu s-a mai gresit ca in campionat,dar s-a gresit dar ei nu au fost in stare sa se ajute de greselile arbitrilor.In tur Alexis oprit neregulamentar la 1-0,in retur Alexis oprit iarasi neregulamentar,Pedro la 2-0 oprit neregulamentar facea 3-0 si era gata.
Esti prost rau ca si fetitele tale pe care le idolatrizezi...comenteaza la cricket ca fotbalul nu e de tine
Si eu tot asta incerc sa spun dar nu ai cu cine !!!
Prietene, daca nu cunosti fenomenul nu te mai baga......Real a dat gol in min 102 dar rezultatul oficial ramne 0-0.
eu am zis sa-i lasati in pace, ca a fost echitabil arbitrajul, dar vad tot felul de latrai care se lamenteaza de ne-eliminarea lui Diarra! Romanasii astia labili vor ca arbitrul sa fluiere si ultimul gest, de parca fotbalul e balet si nu un joc barbatesc. Tudor ar fi fost bun, cred ca se juca 20 de minute
Nici in finala Cupei Spaniei nu prea e victorie scorul dupa 90 de minute e 0-0 ;).Mai exact din mai 2008 nu a mai batut Real Barca.
Mingea a sters mana dar nimeni nu a vazut pentru ca numai in slow motion se vede si arbitrul nu vede in " slow motion'' si per total in ambele meciuri Barca a fost mai buna si asta s-a vazut !!!
Verifica statistica. Ai devenit fan Barcelona prea recent si nu stii de meciurile din trecut, nici macar de finala Cupei Spaniei de anul trecut, pentru ca nu erai fan. Asa devin toti, acum cativa ani gaseai rar fani Barcelona.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.