Știri din fotbal internațional
Se înmulțesc criticile la adresa lui Neymar: „Nu înțeleg cum a putut fi convocat”
0
Noul atacant al lui Carlo Ancelotti e pe val la Mondial » Ce înseamnă bucuria de după gol a atacantului brazilian
0
Schimbă FIFA stadionul finalei? » Deschamps, Vinicius și Rabiot, extrem de nemulțumiți
0
Înlocuitorul lui Răzvan Lucescu a ajuns la Salonic pentru semnarea contractului
0
Lifestyle
Diana Munteanu a pus un pariu de cotă 17 la Cupa Mondială: „Promit să fac asta la TV, dacă nu trece de grupe!”
5
Scandal la brazilieni! » Cu amanta și apoi cu soția la Cupa Mondială, pe banii naționalei
3
Dezvăluirea iubitei noului erou de la Mondial: „Atunci, el a intrat în depresie!” » Cum a încălcat acesta ultima interdicție de la FIFA
1
A fugit de Mondial și a încins atmosfera pe insula milionarilor! Iuliana Pepene, escapadă în Mykonos: „Tu ești campioana”
6
„Nicușor Dan pare preluat pas cu pas”. Ludovic Orban, avertisment dur ...
Libertatea
Subiectele de la Evaluarea Națională 2026, publicate pe rețelele sociale în ...
Adevărul
Messi, Ronaldo, Hagi și Yamal, zeci de mii de euro pentru noul Muzeu al ...
GSP SPECIAL
Explozie uriașă la cel mai mare centru de gaze naturale lichefiate din ...
Libertatea
voia sa stiu daca mai consideri ca ala a fost hentz la valencia ( higuain) ???? ://i.imgur.com/c7RQO.gif la osasunna barca a ajuns cu o jumatate de ora mai tarziu si trebuia sa piarda meciul cu 3-0 insa federatia a decis ca meciul sa se joace si barca a castigat............
si abidal eliminat gratuit, gol chelsea la un fault in atack de al lui carvalho,gol care a dus la calificarea celor de la chelsea mai departe, rosul lui lehman a fost total fondat, insa se putea lasa golul, si un cartonas galben, , van persie auzise flueirul trecusera cel putin 2 secunde, se putea opri, inter, golul anulat lui bojan, total aiurea, gol milito din offside greseli au fost greseli vor fi, insa cand sunt greseli repetate meci la meci, si in favoarea aceleasi echipe ,se da de inteles alta chestie, si acum chiar plec, am treaba :) cya all
Da......ce sa mai zici......aceleasi polemici.....de care m-am cam plictisit....cei de la Barca ar zice doar felicitari RM! Si bravo lui CR pt golu' marcat! Restu' sunt detalii care nu mai conteaza...sper sa vedem un meci de calitate diseara....cu pitici fara pitici dar cu multe goluri indiferent cine castiga!
tinand cont ca am mai ramas cam 19-20 de milioane de Romanasi nu pot sa ma duc sa fac un test de IQ la toti cei 50% pe care mi-ai spus ca sunt cocalari sau mai stiu eu ce..Nu pot sa neg ca nu sunt si ce afirmi tu ..Dar tinand cont la cat de multi suntem este si normal sa existe si uscaciuni ...Preupun ca esti unul de sub Podul Grand nus de ce dar asa mi-ai lasat impresia/
Sper sa nu dipareti dupa meciul direct cum ati facut de fiecare data in afara de ( sakazuke si flo_ax) singurii fani ai realului cu care se poate purta o conversatie fara jigniri.
Frumos gol !
ok sa ti raspuns, sa nu te las cu ochii in soare da, messi a marcat acel gol cu mana ,a fost urat gestul l a asemanat mult cu maradona despre faulturi si secerari am zis mai devreme, legea fizicii, forta disproportionala, despre meciul cu ossasuna nu stiu la care te referi, iar de offside uri nu stiu ,au fost si goluri din offside, dar nu cred ca asa de des.
hai ca nu stau acu sa adun toate greselile ca sunt prea multe o sa enumar cateva din CL,rosu gratuit lehman finala,goluri si penaltiuri valabile neacordate lui chelsea semifinala,rosu gratuit van persie sezonul trecut in optimi,rosu neacordut lui messi in semifinala cu inter cand i-a spart maxilarul lui maicon,daca ma mai gandesc 5 minute sigur mai adun si altele astea doar din capul meu.ajuta-ma un pic sugaretzule si zi-mi ce greseli am facut in comentariul ala sa nu mor prost
mai mult de 50% sunt cocalari, si idioti, care habar n au de viata lor, macar recunoaste o
vreau sa imi dai un raspuns ........... sal mai vb
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.