Alte știri din fotbal
FRF a amendat Csikszereda, două cluburi mari din Ungaria vor să o plătească: „Este inaccectabil”
0
Pleacă Denis Alibec! Jucătorul s-a înțeles cu noua echipă » Gigi Becali confirmă mutarea
14
Lovitură pentru Farul » Unul dintre titularii lui Zicu s-a accidentat înaintea meciurilor decisive!
0
Pavel Badea și-a făcut calculele pentru titlu: „Nu mi-e frică de Rapid și Dinamo!” » Avertisment din interiorul echipei: „S-au pierdut șanse imense”
2
Știri din fotbal internațional
Cum văd turcii remiza dintre FCSB și Fenerbahce: „Puteau marca două goluri”
0
Două anunțuri importante la FCSB: „El intră duminică, el debutează cu Botoșani”
0
Cei doi remarcați ai lui MM Stoica la egalul cu Fenerbahce: „I-am spus și patronului: el merită să joace!”
0
Ștefan Târnovanu se ia de ultrașii din Peluza Nord: „Banner la mișto” + Reacție după ce Becali l-a scos din poartă: „Domnul patron a venit la bază...”
0
Lifestyle
Nu e glumă! Iubita numărului 9 ATP a câștigat mai mulți bani decât tenismenul la Australian Open
2
„Noua Diletta Leotta” » Tania a atras toate privirile cu o apariție îndrăzneață la TV: „Ești uimitoare!”
1
Simona Țăranu, pictorial în Caraibe: „Iubitul tău e cel mai norocos om de pe pământ” » Ce loc a evitat
11
Mauro Icardi continuă războiul cu Wanda Nara: „Este o mitomană! Mi-a furat 7 milioane de euro din conturi”
1
„Creierul șoferului n-a mai ținut cont de TIR”. De ce e improbabil ca „lane ...
Libertatea
Banii ținuți la saltea își pierd din valoare. Cum îi poți proteja de ...
Adevărul
Locul unde „Pantera” Daniel Pancu este la loc de cinste, iar Mircea Lucescu ...
GSP SPECIAL
„Măicuța Beatrice”, falsa clarvăzătoare care s-a îmbogățit din descântece ...
Libertatea
Stai linistit,multi dintre ei sunt fani de conjunctura...Aproape imi doresc sa faca Barca vreo 2-3 sezoane nasoale sa se rareasca din ei :)))
Păi și ce să le fac ? Când am intrat eu pe GSP eram doar vreo 4, 5 care țineam cu Bayern, îi știu și acum, unii nici nu mai postează, dar după ce Bayern a luat Finala, mulți au trecut la Bayern, in fine, tot Barzelonezii predomină !
Asta-i alta poveste deja...Am avut o vecina ce s-a maritat cu un turc din Germania,iar la 2 dupa,cand s-a intors in tara a inceput cu o fraza de genul: la noi in Germania...cum sa nu vomiti? Dar asta tine doar de caracterul fiecaruia cred.
de gustibus.. nu am nimic impotriva, fiecare poate simpatiza cu o alta echipa decat cele din Liga Mamaliga. dar nu este admisibil, ca roman, sa vii sa faci cum fac unii : sa debordezi de dispret pentru tara de origine, pentru sportul si fotbalul ei, asa amarat, si sa fii arogant, doar pentru ca tu ai fugit de foame in tara echipei cu care simpatizezi si care nu e alta decat real sau barza, adica niste cluburi imense, "de-a gata", drept pentru care te erijezi in "superior" si arati ca ti-ai uitat originile, ba chiar ai ajuns sa le renegi, ca un simplu tradator de neam. un transfug fomist e doar un simplu transfug si atat. sangele apa nu se face, si tot romani raman.
OO,pai la tras de timp,italienii sunt profesori universitari...sangele latin :)))
ma..acum daca e sa fim sinceri cam ai dreptate..spanioli la fel ca italienii (indiferent de echipe) de obicei joaca murdar
Nu-i tarziu inca :))) Ca natie nici mie nu imi sunt foarte simpatici,dar Barca m-a prins de pe vremea cand juca Ronald Koeman la ei..
corect. este clar ca bascului i s-a pus basca, l-a provocat pe runaldu. nu se da rosu, galbene la amandoi, au avut atitudini nesportive.
ma mir ca nu m-au injurat vreo 2-3 'spanioli" emigrati economic dupa lipsa acuta de fasole din zona de bastina. deveniti mari fani de mici ai lui real sau barza, varza, barca, scuze..)
daca si aia la Ronaldo a fost eliminare atunci nu trebuie sa se mai mire nimeni de ce fotbalul englez e considerat drept cel mai barbatesc si mai frumos. In Anglia il bateau pe loc coechipierii si proprii fani pe jucatorul care simula asa grosolan ca fetitza aia de la Bilbao.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.