Alte știri din fotbal
Câți spectatori vor fi la FCSB - Dinamo: „Pentru decembrie sunt cifre bune!” + Decizia finală pentru David Miculescu
0
„Mi-e rușine să mai ies în oraș!” » Jean Vlădoiu anunță schimbări masive la Slobozia: „Să vedem cine vrea să rămână”
0
Purece a „ciupit” tare după eșecul de la Galați: „Mă simt UMILIT! Fac un apel public la cei care conduc această echipă”
0
Oțelul - Unirea Slobozia 3-0 » Joga Bonito până în play-off! Slobozia se scufundă: spulberată și la Galați
1
Știri din fotbal internațional
Coincidență uluitoare la Mondialul 2026: meciul de deschidere din 2010 se repetă, chiar în aceeași zi a calendarului!
0
Prima reacție a lui Mauricio Pochettino, selecționerul SUA, după ce a văzut adversarele de la CM 2026, inclusiv România
0
Datele și stadioanele unde ar juca România la Campionatul Mondial 2026, dacă se califică » Distanțele sunt URIAȘE
4
SCANDALUL izbucnit după tragerea la sorți a grupelor CM 2026 » FIFA, acuzată că a încălcat regulamentul
1
S-au stabilit grupele de la Mondial
Titularul din Dinamo - Foresta e instalator de gaze!
„Mă doare sufletul”
Investitoarea suedeză s-a retras
Am întrebat 100 de olandezi
Duarte a semnat
Acuzații GRAVE la adresa lui Tadici
Dat afară după doar 14 minute!
Zouma, „accidentat” definitiv
S-au DESFIINȚAT loturile naționale!
Lifestyle
Incident neașteptat la cântar » O boxeriță a arătat accidental mai mult decât și-ar fi dorit: „Cu plăcere, lume!”
11
A lucrat pentru serviciile secrete și a pozat într-o revistă pentru bărbați » Cum arată acum legenda supranumită „cea mai frumoasă față a socialismului”
8
Fostul star al lui Arsenal se căsătorește cu o cunoscută actriță de filme pentru adulți
11
Celebra tenismenă a „topit” zăpada de pe munți! Dayana a sfidat frigul și a aprins imaginația fanilor: „Mamma mia!”
3
Șeful Poliției Locale Oradea vinde AdBlue primăriei care îi plătește ...
Libertatea
Cine este avocata acuzată că ar fi ajutat dealerii în închisoare. Schema ...
Adevărul
Sportul din București, încotro?! GSP a trimis 10 întrebări primilor 4 ...
GSP SPECIAL
Ultimul sondaj AtlasIntel pentru Primăria București o plasează pe Anca ...
Libertatea
Daca nu intra in primele trei este un antrenor mediocru ...ce mare lucru sa le bata pe cele trei de pe podium ?
Normal, echipa lui Dan tragea timp, al voia sa repuna cat mai repede si bursucul nostru sa traga de timp... l-a bruscat domne, vreau sa vad de la inceput faza nu... mizeria asta.
De ce ne miram,baiatu ala era din Ecuador ce naiba!!!
nu-ti place Dan? vai mama ta oltean prost.
Atragerea atenţiei – Dan Petrescu observă că rusii îşi îndreaptă atenţia asupra lui, îl bagă în seamă, doar atunci când face lucruri care nu sunt pe placul acestora, în rest ignorându-l şi neapreciindu-i (nu exista pe glob un popor mai nationalist ca rusii) lucrurile bune pe care le face:))) Dan Petrescu si-a creat aceasta imagine ciudata care se pare ca da roade, scopul scuza mijloacele...are sanse reale sa prinda un loc in primele cinci la sfarsitul sezonului pt ca podiumul e batut in cuie.
Nu se prea vede cand l-a bruscat...Oricum gestul mi se pare urat si ca dovada fluierasul l-a ...ingalbenit
Ce moaca de prost face bursucea dupa ce l a impis negru ...exact ca Vaalahul cand isi turna colegii de munca la securitate ...Vaalahul de atunci a ramas cu darul scrisului degeaba ...el era platit la pagina .
"l-a uimit pe roman". dar voi care scrieti ce nationalitate sunteti? jurnalistul roman care a scris asta
sa fim seriosi, suntem barbati sau ce... gestul negrului nu e f elegant, dar nici sa ne isterizam ca niste fufe fandosite. Si-a luat galben si gata
Haoleu ce-i sarira in aparare neamurile lui Caicedo din Romania.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.