Alte știri din fotbal
Untold alungă pe „U” de pe Cluj Arena pentru partida din turul doi preliminar! Unde vor juca „studenții”
0
Radu Miruță, o nouă reacție cu privire la promovarea Stelei: „Ministerul nu mai acceptă ca unii să-și facă combinații pe la Steaua!”
0
Clubul din Superliga a scăpat de interdicția la transferuri, chiar înainte de startul sezonului!
3
Steaua a dat răspunsul: ce se întâmplă cu Florin Talpan » „În urmă cu aproape două săptămâni...”
16
Știri din fotbal internațional
Franța - Spania, bătălie epică pentru finala Campionatului Mondial » Ultimele 15 minute, crește tensiunea
23
Didier Deschamps a intrat în istorie! Record absolut la Campionatul Mondial: l-a depășit pe legendarul selecționer
0
Și-a aflat adversara! Universitatea Craiova știe pe cine întâlnește în turul 2 din Liga Campionilor
0
Maghiarii sunt siderați! Cu doi români pe teren, campioana Ungariei a fost eliminată din primul tur preliminar de Liga Campionilor
2
Lifestyle
Apariția din loja Simonei Halep care i-a frapat pe englezi: „Și-a lăsat mască fanii”
8
Ce mănâncă Shakira la 49 de ani » Antrenoarea ei de fitness i-a dezvăluit secretele
1
Abia s-a despărțit de iubita influencer și Barcelona vrea să-l vândă acum dintr-un motiv stânjenitor
1
Internaționalul şi-a oficializat relaţia cu Zoe! Escapadă în Turcia
1
Motivare cu explicații bizare în procesul „puciști” versus PNL. Instanța ...
Libertatea
Atac spectaculos în Marea Neagră. Ucrainenii au scufundat nava rusă ...
Adevărul
Românca angajată ca specialist la PSG, dezvăluiri de impact din ...
GSP SPECIAL
Nicușor Dan, noi detalii despre negocierile cu partidele pentru a trece de ...
Libertatea
John Milne • 10 Septembrie 2016, 15:19 Moldovean din Bacau . Hahahahaha ..... Acest comentariu a fost postat la orele 15:19 ora romaniei ( sat brosteni ) ...... Stie careva cat era ora in USA .. NY ?
Ai BAN.
Mou ecel mai bun din lume ...nu are nicio vina ca a pierdut M.U. el a stiut cum sa pregateasca meciul ...jucatorii lui l au pierdut ...
BAH.. SA MI TUF 2 DACA NU ESTI CHIAR DEZASTRU.. TOT MAPAMONDUL SPUNE PENALTY CLAR..NUMAI TU.. PADUCHIOSU..SE VEDE DE CE TE AU MATRASIT SI ALDE JIJI ..MEME SI RAGGAE..AI IQ SUBUNITAR ..HAI ..ADIOS.. LMRP.. STSHE P
In primul an dupa ce a plecat Mourinho Real a castigat UCL, si la 1 an dupa Barca iar a castigat UCL. Real avea o echipa poate mai tare decat a Barcei si daca era Ancelotti sau alt antrenor in locul lui Mou sigur ar fi avut performante mai bune in 10-13
o sa vedem pe parcurs. meciul asta a fost catastrofa totala. nici nu mai tin minte cand am mai vazut un portar sa faca un asa hal de meci. Nu inteleg nici acum de ce s-a renuntat la Hart dar in fine...DACA se va sapa o groapa si-o va sapa cu mana lui Pep.
Niciodată nu mi-au plăcut echipele lui Muo...păi Realul pe vremea lui era o echipă de cotonogari in meciurile contra catalanilor...așa urât n-au jucat albii niciodată, cum au făcut-o atunci...și aveau trupă.
Da, daca arbitra Coltescu.
S.a vazut clar ca Morinho nu.i facut pentru echipe care trebuie sa atace.Lui ii plac echipele gen Inter, Chelsea, echipe care fac perfect faza de contra-atac.Le genul ala de echipe a si avut succes.La Real a luat un singur titlu si ala dupa ce arbitrii au tras cu Real din toate puterile. Da la Real a avut ghinionul sa aibe in Barcelona probabil cea mai buna echipa din istoria Barcelonei si poate chiar a fotbalului insa nici la madrileni nu jucau neica nimeni.Imi amintesc si acum acel 5-0 de pe Camp Nou cand Mou a jucat cu 3 inchizatori facandul pe Ronaldo sa turbeze de nervi.
ei, dai și tu cu pietre prea repede...nu-i portar rău.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.