Comentarii (17)
eucutine
eucutine  •  19 Noiembrie 2016, 23:31

wow...minune, Atletico a luat 3 goluri acasa...si eu care credeam ca mai repede se gaseste viata pe Marte, decat sa se intample asta.

bvd_magheru
bvd_magheru  •  19 Noiembrie 2016, 23:31

A intrat *** si al on line-urilor bucurestene . *** ' de bucuresteni eugen 76 aka ottobraun aka alpin care nu poate intra decit pe un site romanesc pentru ca simplu nu cunoaste alta limba .

Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.

tzusti_reloaded
tzusti_reloaded  •  19 Noiembrie 2016, 22:32

care vezi meciul ha fost gol la Ronaldo in primul sfert noua asa ni s a parut

mannecken
mannecken  •  19 Noiembrie 2016, 22:15
Postat de ottobraun pe 19 Noiembrie 2016, 22:02

Atletico nici nu a auzit de prodan...

Dar de bun simt a auzit.

ottobraun
ottobraun  •  19 Noiembrie 2016, 22:02
Postat de dubluv pe 19 Noiembrie 2016, 21:54

nu am apucat inceputul, s-a tinut momentul de reculegere pentru Prodan?

Atletico nici nu a auzit de prodan...

dubluv
dubluv  •  19 Noiembrie 2016, 21:54

nu am apucat inceputul, s-a tinut momentul de reculegere pentru Prodan?

wulf
wulf  •  19 Noiembrie 2016, 21:47

doar Atleti !!

Comentează