Alte știri din fotbal
MM Stoica, consternat după ultima lovitură de la națională: „E ciudat ce face Ionuț Radu”
0
Mircea Lucescu a decis cine apără în Turcia - România » Cum va arăta echipa la Istanbul
0
Se simte diferența! » Cât costă plinul de benzină în Istanbul: „artificiul” prin care turcii limitează creșterea prețurilor
1
Aurelian Chițu, după ce a marcat din nou și a reușit o performanță rară: „Puteam să mai marcăm încă vreo două-trei goluri”
0
Știri din fotbal internațional
Reacția lui Mikel Arteta după ce visul „cvadruplei” s-a spulberat pentru Arsenal: „O dezamăgire..este foarte greu de acceptat”
0
Pep Guardiola, epuizat după triumful din Cupa Ligii Angliei: „Ne-au sufocat, o echipă aproape imbatabilă”
0
Starul lui Real Madrid a întârziat la antrenament, iar Alvaro Arbeloa l-a trecut pe bancă cu Atletico Madrid
0
Fiorentina - Inter » Portarul îl salvează pe Cristi Chivu
0
Lifestyle
Cine a fost, cu adevărat, Chuck Norris? 5 centuri negre, 35 de Dani: „A numărat până la infinit. De două ori”
15
„Mi-am zis: «Dacă te alege un fotbalist, înseamnă că ai ceva special»” » Influencerița devoratoare de jucători: „Mi-am mărit sânii pentru el”
11
„Nu e deloc naiv!” » O celebră actriță face dezvăluiri despre Leo Messi: „Lumea crede că e un sfânt”
4
Fosta gimnastă a dat lovitura după retragere: „O să apar la TV! Întotdeauna mi-am dorit asta”
0
Cum reduc șoferii de TIR consumul de carburant, ca să facă față ...
Libertatea
Instructorii ucraineni trimiși în Orientul Mijlociu, „șocați” de tactica ...
Adevărul
„Crește riscul de moarte subită!” » Semnalul de alarmă pe care românii îl ...
GSP SPECIAL
Donald Trump a anunțat „moartea Iranului” și noua sa țintă: „Cel mai mare ...
Libertatea
fara cuvinte.....ramai uimit de cat de mult se pot bucura oamenii de viata acel copil traia in acel moment cele mai frumose clipe din viata lui o zi magica un copil magic bravo gabriel
CA SA NU ,,CAZI'' TREBUIE SA NU BAGI IN SEAMA REALITATEA.
FLO AI DREPTATE DAR NU ASTA E IDEEA.INCEARCA SA TE UITI DINCOLO DE REALITATE ,INCEARCA SA TE UITI LA VOINTA ACESTUI COPIL SI LA GESTUL EXTRAORDINAR AL CELOR DE LA BARCELONA. CATEODATA CA SA ,,CAZI'' TREBUIE SA NU BAGI IN SEAMA REALITATEA.
Ce nu-mi place la aceasta poveste, e ca am un sentiment ca oricat de mult ar lupta acest copil pt a-si indeplini visul, sa joace fotbal profesionist, ii va fi imposibil sa o faca. Chiar daca va corespunde tehnic, nu va putea alerga 90 de minute. Aiurea
frumos
Tot respectul, iar copilul este extraordinar, bate duble mai bine decat Nikolic ca tot pomenea cineva de el.
felicitari pustiului pentru vointa da a arata ca un handicap fizic nu trebuie sa te doboare.....felicitari clubului Barcelona pentru ca are grija de fanii sai.
Impresionant !
asa procedeaza un club mare. bravo lor.
foarte frumos...bravo
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.