Articol de GSP - Publicat joi, 19 ianuarie 2017 22:21
Real Madrid a pierdut prima manșă a sferturilor Cupei Regelui în fața celor de la Celta Vigo, scor 1-2, însă în prim-plan în rol negativ a ieșit Sergio Ramos.
Fundașul madrilenilor a făcut un gest total lipsit de fair-play după un duel cu Aspas. Cei doi s-au îmbrâncit, iar camerele de filmat au surprins momentul când Ramos și-a scuipat adversarul.
Această înfrângere vine la trei zile după meciul pierdut pe terenul Sevillei, scor 1-2.
Ai o informație? Scrie-ne pe [email protected]! Gazeta își protejează întotdeauna sursele.
FABULOS » De la România - Argentina, în 1994, nu s-a mai întâmplat așa ceva la un Mondial