Alte știri din fotbal
Basarab Panduru, contrariat de noua cotă de piață a jucătorului pe Transfermarkt: „Nu dă nimeni banii ăștia”
0
Finanțarea-record de la bugetul local, aprobată în Superliga pentru noul sezon! » Steaua, surclasată
7
Pleacă Andrei Nicolescu? Președintele lui Dinamo a răspuns: „Decizia este a acționarilor”
9
Transferul încercat de Rapid nu îl încântă deloc: „Să nu fie cum a fost Koljic”
0
Știri din fotbal internațional
Ce poți face în Mexic cu „incredibila” sumă de 1,3 lei? » Surpriză totală la aterizare, după ce am călătorit în avion cu naționala Tunisiei!
0
Scandalul care zguduie Londra » Coproprietarul lui West Ham, acuzat de hărțuire sexuală!
0
Tottenham bifează al treilea transfer al verii » 70 de milioane de euro pentru starul lui Manchester City
0
Laurențiu Reghecampf i-a înfuriat și l-au pus în genunchi pe prima pagină: „Antrenor ieftin”
0
Lifestyle
Și Dennis Man s-a căsătorit astăzi: căpitanul Stanciu i-a fost naș
8
Denis Alibec s-a căsătorit discret cu fosta gimnastă
10
Realizatoarea TV nu s-a mai abținut » Mesaj public pentru Guardiola: „Te iubesc, Pep!”
1
Romina Gingașu, soția boss-ului Ferrari, gest fără precedent pentru familia afectată de drona căzută în Galați!
23
Sorin Grindeanu s-a întors din SUA, când era ministru, cu o factură de ...
Libertatea
De ce un apartament din 1975 poate fi mai valoros decât unul nou
Adevărul
Avem LISTA COMPLETĂ de premieri olimpice, ținută doi ani la secret de COSR ...
GSP SPECIAL
Singurul fotbalist român care a fost campion mondial. „Alerga până la ...
Libertatea
ETO este cel mai bun.
retardinho, iar ai acces la net?
Eto'o a ironizat presa care a speculat pe marginea varstei sale nu l-a ironizat pe Mourinho, antrenorul insusi luandu-i la misto pe ziaristi pe tema asta la conferinta. Dar, evident, ziaristul tabloidului gsp, care nu se semneaza, nu prea intelege engleza si nici nu asculta prea atent fiind in acelasi timp si pe facebook-ul lui reghe, a ratat esenta materialului. Nimic nou.
geniilor, Mourinho a fost intrebat in conferinta de presa care e varsta REALA a lui Eto'o... si s-a accentuat REALA. Normal ca a raspuns in 2 peri. A fost o gluma sau o ironie la adresa presei, poate o intepatura pt Etoo. Mare branza. Iar raspunsul lui Etoo a fost amuzant, a dat dovada de spirit
Daca isi castiga City toate restantele, se joaca pana in ultima clipa.
Bai bolovan de ziarist, Mourinho nu si-a ironizat jucatorul, ci la acea conferinta a ironizat alt ziarist prost ca tine cand l-a intrebat de varsta elevului sau/
Mou e cel mai mare antrenor ...sa ne inchinam lui ...Inchinati va ...
Foarte tare Eto'o :)). Dar ce greseli au facut cei de la Tottenham in aparare la golurile lui Chelsea...
ups, de abia a revenit mou in anglia si chelsea ia campionatul?
://www.youtube.com/watch?v=KD5ErlMviss
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.