Comentarii (22) Adaugă comentariu

fangigi  •  16 Mai 2018, 15:29

Postat de catalynn pe 16 Mai 2018, 11:31

Si cand te gândești ca pt gazele si pulanele împărțite cu generozitate de jandarmii la derbyul din L4 gsp înfiera ultrașii .... Deh, România ...

Astia i-au rupt picioarele jucatorului si i-au spart capul antrenorului pentru ca au rezultate slabe, iar la noi sunt articole peste articole cum ca "marele" Angheluta e oripilat ca galeria cainilor l-a injurat pe unu deja mort si ca l-au speriat pe un operator tv! Nu tolerez nici un fel de violenta, dar la noi prea se face din tantar armasar!

catalynn  •  16 Mai 2018, 11:31

Si cand te gândești ca pt gazele si pulanele împărțite cu generozitate de jandarmii la derbyul din L4 gsp înfiera ultrașii .... Deh, România ...

paul801  •  16 Mai 2018, 11:25

Postat de sibelius pe 16 Mai 2018, 11:24

Cu *** de genul ala(indiferent din pseudo-galeria din care fac parte) asa trebuie sa se poarte toti. Cat timp unii le sufla-n pene in mintea lor putina chiar o sa creada ca au dreptate.

Nu , cu astfel de indivizi trebuie sa iei masuri ca ei sa nu mai intre pe stadioane, iar asta nu tine numai de clubul X sau Y , ci mai ales de autoritati.

stoichkov10  •  16 Mai 2018, 11:24

Postat de puigdemont. pe 16 Mai 2018, 10:16

Stimabile, nu te simți jignit! Huligani sunt și la odiosul club al miliției, și din câte am văzut, s-au manifestat (și) aseară ca în junglă! Ca niște pokemoni scăpați pe străzi, nevaccinați!!..

" Țineți minte, câtă vreme asemenea indivizi viețuiesc acolo în țară, veți fi rușinea Europei și a planetei, în general! Fără exagerare!' cum? si in minunata Europa de V... nu sunt derbedei. lupul moralist...

sibelius  •  16 Mai 2018, 11:24

Postat de paul801 pe 16 Mai 2018, 11:17

eu cred ca te faci ca nu intelegi ceea ce vreau sa spun eu...gestul lor , de condamnat , a fost auzit de toti, dar cu ce esti tu mai presus ca ei, daca incepi sa-i jignesti de la microfonul unei cabine de transmisie ? Putea sa se exprime altfel

Cu *** de genul ala(indiferent din pseudo-galeria din care fac parte) asa trebuie sa se poarte toti. Cat timp unii le sufla-n pene in mintea lor putina chiar o sa creada ca au dreptate.

paul801  •  16 Mai 2018, 11:21

Postat de sibelius pe 16 Mai 2018, 11:19

Tu arunci vina pe comentator, ca el trebuia sa se le vorbeasca frumosi huliganilor care nu pot rezista 1 minut fara sa-si arate lipsa de educatie.

era vorba de o violenta verbala , si nu era nevoie sa reaspunzi tot cu o violenta verbala . Daca unii sunt ''rebuturi'' , tu ce exemplu dai ? Te cobori la nivelul lor, si risti sa ajungi si tu un rebut .

sibelius  •  16 Mai 2018, 11:19

Postat de paul801 pe 16 Mai 2018, 11:14

cred ca este la mintea cocosului ca nu se uitau, si ca au fost informatii de latii care se uitau. Si nu stiu de ce ai inteles tu ca le caut scuze. Nu ei sunt vinovati, ci cei care nu aplica legea , caci legal ei pot fi tinuti departe de stadioane.

Tu arunci vina pe comentator, ca el trebuia sa se le vorbeasca frumosi huliganilor care nu pot rezista 1 minut fara sa-si arate lipsa de educatie.

paul801  •  16 Mai 2018, 11:17

Postat de sibelius pe 16 Mai 2018, 11:15

Aha, deci sunt niste copilasi sensibili care doar ei au dreptul sa injure. Pentru ei nu era aceeasi ora, sau asa se face "atmosfera" cu 100 de neadaptati platiti de club?

eu cred ca te faci ca nu intelegi ceea ce vreau sa spun eu...gestul lor , de condamnat , a fost auzit de toti, dar cu ce esti tu mai presus ca ei, daca incepi sa-i jignesti de la microfonul unei cabine de transmisie ? Putea sa se exprime altfel

sibelius  •  16 Mai 2018, 11:15

Postat de paul801 pe 16 Mai 2018, 11:12

eu nu le caut scuze, spun doar ca tu , ca si comentator, nu poti folosi asemenea cuvinte la ora aceea .

Aha, deci sunt niste copilasi sensibili care doar ei au dreptul sa injure. Pentru ei nu era aceeasi ora, sau asa se face "atmosfera" cu 100 de neadaptati platiti de club?

paul801  •  16 Mai 2018, 11:14

Postat de sibelius pe 16 Mai 2018, 10:45

Se uitau la televizor "spectatorii"? Incredibil cum li se gasesc mereu scuze 'minunatilor' din tribune care cred ca injuraturile or sunt indispensabile pe stadion.

cred ca este la mintea cocosului ca nu se uitau, si ca au fost informatii de latii care se uitau. Si nu stiu de ce ai inteles tu ca le caut scuze. Nu ei sunt vinovati, ci cei care nu aplica legea , caci legal ei pot fi tinuti departe de stadioane.

«

1

2 3 »
«

»