Alte știri din fotbal
Rapid și-a pierdut omul de bază pentru cel puțin 5 meciuri: „Problema e la genunchi”
0
Opinia lui Marius Avram despre penalty-ul acordat Rapidului: „Avem instrucțiuni foarte clare”
2
Aurel Țicleanu presimte „explozia” unei forțe din Superliga: „Aveau o problemă pe care au rezolvat-o”
0
Rapid a anunțat oficial ultimul transfer al iernii
0
Știri din fotbal internațional
Imagini copleșitoare de la Salonic, după tragedia din România » Cum a apărut și Răzvan Lucescu
1
Tribuna oaspeților închisă la Lyon - PAOK: suporterii greci s-au întors din drum
0
Preferatul lui Daniel Pancu, prezentat oficial la Ferencvaros
0
Scrisoarea înduioșătoare a lui PAOK după tragedia din România: „Timpul îngheață. Cuvintele seacă. Durerea străpunge trupul și mintea!”
0
Lifestyle
„Noua Diletta Leotta” » Tania a atras toate privirile cu o apariție îndrăzneață la TV: „Ești uimitoare!”
1
Simona Țăranu, pictorial în Caraibe: „Iubitul tău e cel mai norocos om de pe pământ” » Ce loc a evitat
11
Mauro Icardi continuă războiul cu Wanda Nara: „Este o mitomană! Mi-a furat 7 milioane de euro din conturi”
1
L-a uitat rapid pe jucător » Cea mai sexy fotbalistă tocmai și-a oficializat relația cu ispita de la Insula Iubirii
3
Ilie Bolojan a recunoscut pentru prima dată că nu exclude un guvern ...
Libertatea
De ce cauți mereu pe altcineva, chiar și atunci când ești într-o relație
Adevărul
Anghel Iordănescu, uluit de dosarul de la Securitate al lui Ștefan Kovacs: ...
GSP SPECIAL
Renta viageră pe care Sandra Izbașa o primește lunar de la statul român. ...
Libertatea
GRAV PT BARCA
Foarte bine, merita si el o vacanta :)) Saracul Messi a jucat 2 ani non-stop. Si finala mondial, finala cupa america si maxim prin europa. Cu Suarez in echipa nu-mi fac griji, n-o sa se simta lipsa.
pff naspa, fotbalul fara Messi e ca ploaia fara apa
Ce iti mai place gustul, l-ai incercat nebunule :)))))
Raducu, cine te-a pus sa joci la pariuri la handicap ? :)))))))))))))))))
LAsa, ca Madridul nu a fost in stare sa bata pe Malaga...
cea mai proasta echipa din lume,nu sunt in stare sa bata pe las palmas la 2 goluri,trage pro5tul de neymar peste poarta din penlaty si apoi primesc un gol de cascadorii rasului
asa frustrati rar mai vezi.. cat a fost Iniesta si Xavi,toata lumea spunea ca Messi ii nimic fara cei doi... acum cand din cei doi,doar 1 mai este la Barca si nu mai joaca nici jumatate din ce juca...o dati cu dopping si substante, nici un club din spania nu are asa multe controale anti-dopping precum Barca, cat ii de mic Messi,dar ii al dreq de greu de digerat :))))
Daca se confirma diagnosticul initial, ruptura de ligament colateral intern de la piciorul stang va lipsi 7-8 saptamani, incat poate pierde clasicul cu Madridul din 21 noiembrie! Poate nu e atat de gravl, totusi! Insanatosire grabnica!
cam des au inceput sa cedeze musculatura si ligamentele (cazul lui nelu...a mai avut lovituri, dar ligamentele pareau de bivol) in ultimul timp la barcelona. ce sa fie ce sa fie? au pierdut reteta potiunii magice? ca nici alergatura aia nu mai e la fel de agresiva.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.