INTERNATIONAL  »  CAMPIONATE  »  CUPA ITALIEI

VIDEO Meci dramatic în Cupa Italiei: Totti a calificat-o pe Roma cu un gol în ultima secundă! Semifinale de foc

Articol de GSP - Publicat joi, 02 februarie 2017 10:25

AS Roma s-a calificat în semifinalele Cupei Italiei după o victorie dramatică, 2-1, cu Cesena.

Toate cele trei goluri ale meciului s-au marcat în repriza a doua. Dzeko a deschis scorul în minutul 68, iar Cocco a egalat în minutul 73.

Golul victoriei a fost marcat în minutul 90+5 de legenda Romei, Francesco Totti. Acesta a transformat fără probleme un penalty și a adus victoria.

Vezi AICI video

Napoli - Juventus și Lazio - AS Roma sunt cele două semifinale ale Cupei Italiei.