INTERNATIONAL  »  CAMPIONATE  »  CAMPIONATE

VIDEO Merge din ce în ce mai bine! » Răzvan l-a învins pe Raul în Qatar

Articol de GSP - Publicat sambata, 16 februarie 2013 00:00 / Actualizat sambata, 16 februarie 2013 12:54

Răzvan Lucescu a cîştigat aseară împotriva liderului Al Sadd, scor 1-0, formaţie unde evoluează şi marele Raul.

El Jaish a obţinut a treia victorie consecutivă în campionat şi şi-a consolidat a treia poziţie în campionatul din Qatar. Pentru formaţia lui Lucescu a marcat Maher Yusuf pe finalul partidei, în minutul 85.

El Jaish are 31 de puncte în acest moment şi se află la 9 puncte în spatele liderului Al Sadd. Lekhwiya este pe locul 2, la 4 lungimi în faţa echipei lui Lucescu jr.

De pe patul de spital, Cornel Dinu a vorbit cu GSP despre situația critică a lui Dinamo: „Doar asta mai pot să fac”