Alte știri din fotbal
Marius Croitoru a văzut decizia tactică a celor de la FCSB și a reacționat: „Eu nu am văzut echipe mari în istorie să joace așa”
0
Marius Baciu îl critică dur pe Dawa: „A fost o greșeală de copii, de juniori”
0
Notele GSP la FCSB – FC Botoșani » 3 și 4 pentru comicii vestiți de pe Arc, plus un 8 cu artificii
0
Andrei Dumiter l-a făcut praf pe „centralul” Vidican după FCSB - Botoșani 3-2: „Se joacă cu soarta noastră!”
0
Știri din fotbal internațional
A supraviețuit unei lupte pentru viață în comă indusă și se pregătește pentru o nouă provocare: a schimbat echipa în Premier League
0
Joao Cancelo s-a întors la Barcelona: „I-am spus clar lui Deco că ori vin acum, ori rămân acolo un an pe bară!”
0
Dezvăluiri despre transferul eșuat al lui Chivu: „Au fost de ajuns 2 minute. Putea fi fost excelent la Inter dacă...”
1
Transfer de nicăieri la AC Milan » Rossonerii cheltuiesc 45 de milioane de euro pentru o rezervă de la Mondial!
0
Lifestyle
Sala Polivalentă din Tulcea găzduiește un nou eveniment sportiv, după succesul de la Europeanul de baschet U18
1
Suma astronomică obținută la licitație pentru noul model electric Ferrari
0
Înotătoarea care a stabilit un nou record mondial de două ori într-o singură zi!
1
Mbappe, ținut „ostatic” pe yacht de iubita lui în timp ce Mourinho a început curățenia la Real Madrid
1
Ce face Nicușor Dan cu raportul privind alegerile prezidențiale 2024, la ...
Libertatea
Un turist a fost arestat în Grecia după ce a făcut grătar la o vilă ...
Adevărul
Continuă șantierul la a doua cea mai mare Sală Polivalentă din România
GSP SPECIAL
Un val de pensionari care-și vor banii de CASS înapoi au aglomerat ...
Libertatea
FOTBALIST ADEVARAT, CAT DESPRE RECORDUL LUI DUDU GEORGESCU, SA FIM SERIOSI.
*mascarada
mai ieri spunea unu de la gsp ca mesi a avut un sezon mai slab .Pai la cate goluri a dat?????????????
esti prost facut gramada..Dudu nu a marcat niciodata 8 goluri intr-un meci. cele mai multe intr-un meci le-a dat Gicuta Hagi intr-o mascarda sportul-fc olt 7-5 ca sa castige titlul de golgheter la mare lupta cu barbugiu' care marca si el vreo 3-4 goluri intr-o alta mascarda craiova-steaua 5-4.
acum n-o mai sugeti si voi atat! Sistemul era de vina! Dar pana la urma, sistemul ala a creat jucatori de fotbal adevarati, cu care am fost locul 3 mondial!!!! Ce bun ar fi acum un Dudu sau Mateut sau macar un Panduru sau Adi Ilie la nationala, unde vipurile actuale sunt Tanase si alte trompete jenante!
nu poti compara furtul dinamovist, prin dudu g. cu performanta lui Messi ! tocmai din cauza asta, s-a modificat sistemul care acorda Gheata de Aur, sa no lungim, in jucator din campionatul mioritic ar fi trebui sa marcheze 100 de goluri pt. a primi trofeul !
un adevarat fenomen acest jucator...
Ce nesimtit si Messi asta, cum isi permite sa doboare un mit ca Dudu? Pai are habar asta cine a fost comunismul? Pai ce naiba facem aici, ne batem joc de istorie? Zeci de titluri luate de steaua si dinamo cu atata truda facute praf de papuasul asta? A mai fost un nesimtit care a refuzat gheata de aur, unul Van Basten parca, vai de mama lui, tocmai o purtasera Camataru si Mateut, adevarate glorii ale fotbalului mondial. Unde ajungem in ritmul asta? Sa-ti fie rusine bai Messi, bai...tocmai ai facut pipi pe o pagina glorioasa a fotbalului romanesc... :)
trebuie sa ma frec bn la ochi sa vad acea cifra - 50 !!!! e posibil asa ceva in ziua de azi ??? 50 de goluri intr-un sezon de campionat ??? wow !! absolut fenomenal !!!
Cel mai bun jucator din toate timpurile, un adevarat fenomen. La 24 de ani a batut aproape toate recordurile posibile.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.