Alte știri din fotbal
Bogdan Andone și-a spus oful, după prima victorie în 4 luni: „Ne cam refuză toată lumea”
0
Dani Coman pregătește pedeapsa pentru Matos: „Nu mă interesează dacă și-a recunoscut sau nu fapta!”
0
Paul Papp ripostează: „Ia să vă spun ceva, te uiți la Haaland cu Saliba... Era prăpăd dacă nu câștigau!”
0
Antrenorul Ricardo Sousa: „Asta va însemna Petrolul în acest sezon!”
0
Știri din fotbal internațional
Unde a semnat Baba Alhassan, dat afară de Becali de la FCSB
0
Tragedie pe Camp Nou! Un muncitor a murit în timpul lucrărilor de renovare
0
Elicopterele lui Trump și Macron i-au stricat cantonamentul echipei din Premier League
0
Mihai Stoica explică eșecul rușinos cu Auda: „Cu VAR ar fi fost 4-1 pentru noi! Două penalty-uri clare”
4
Lifestyle
Multe echipe și-ar dori așa ceva » Formația care nu poate promova în Superligă se laudă o bază sportivă modernă
1
Soția lui Andrei Ivan a încins Instagramul din Vietnam. Apariția provocatoare care a atras toate privirile
16
Ce au furat hoții din locuința Wandei Nara: „Direct în dormitor, șocul vieții mele!”
3
Cum arată astăzi satul care l-a dat României pe Ivan Patzaichin: IMAGINI din altă lume! Singurul mod prin care poți ajunge
3
Femeia care ridică manual, de 36 de ani, o barieră de tren. Imaginea care ...
Libertatea
Șeful Ryanair neagă faptul că un bărbat ar fi fost aspirat pe geamul spart ...
Adevărul
Cum arată astăzi satul care l-a dat României pe Ivan Patzaichin: IMAGINI ...
GSP SPECIAL
George Simion, obligat să achite daune morale pentru un clip difuzat în ...
Libertatea
Cea mai BLATISTĂ echip din lume.... JUVENTUS TORINO . Știți ce legătură există intre Juventus Torino și CFR Cluj ? Alpin ! :))
Asta e echipa preferată a lui Alpin, lupul moralist al forumului.
Juveee storia di un grande mafiosso!!!
amatorii astia de la Digi inca nu au invata legea ofsaid-ului. Linia nu se trage NICIODATA la nivelul picioarelor, ci unde e partea corpului cea mai apropiata de poarta. A fost ofsaid, dar linia aia e dovada de amatorism cras marca GSP. Jucatorul e aplecat in fata, geniilor, capul e probabil zona de referinta
Stirea corecta era asa: Juventus a dat gol din ofsaid, dar niciun arbitru de pe planeta nu ar fi putut sa decida in viteza fazei daca a fost sau nu. Nu va luati dupa linia trasata, e la sto.
e....o fi auzit si astia de fanta de lumina a lui Craciunescu....:)))))))))
eu cred ca linia de off-side trasata pe aceasta imagine este gresita... trebuie pusa la celalat picior al jucatorului de la torino
Bine ca nu tin si cu Juve........ca la cate imi auzeau urechile....:D
H-Alpine unde esti mah? Nu ne povestesti nimic despre Rubentus?
Am vazut meciul live, a fost o dinamica incredibila in careu, Tevez se zbatea de langa fundas sa iasa din marcaj, era aproape imposibil in dinmaica aceea si puhoiul de jucatori sa observi acest off-side, mai ales ca Tevez se afla in planul departat arbitrului, un gol cu care in viteza in care s-a jucat era greu sa il anulezi, per total Juve a meritat complet victoria, uitandu-ma la meci nu cred ca s-ar fi suparat cineva daca Juve batea la 2 3 goluri diferenta.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.