Articol de GSP - Publicat joi, 22 octombrie 2015 10:21
Cristiano Ronaldo n-a prins cel mai bun meci împotriva lui PSG. Meciul s-a terminat la egalitate, scor 0-0, deși pe gazon s-au aflat o mulțime de vedete.
La final, Ronaldo a gesticulat nervos după ce a fost chemat de UEFA la controlul anti-doping. Se vede și pe filmare cînd portughezul își exprimă nemulțumirea.
"De ce tot timpul eu?!", parcă se întreabă Ronaldo.
Ai o informație? Scrie-ne pe [email protected]! Gazeta își protejează întotdeauna sursele.
FABULOS » De la România - Argentina, în 1994, nu s-a mai întâmplat așa ceva la un Mondial
Elveția - Bosnia, în istoria Cupei Mondiale » Așa ceva nu s-a văzut în 96 de ani