INTERNATIONAL  »  CAMPIONATE  »  CAMPIONATE

VIDEO Real Madrid nu profită de pasul greşit al Barcelonei » Săpunaru a fost integralist la Zaragoza

Articol de GSP - Publicat sambata, 30 martie 2013 00:00 / Actualizat sambata, 30 martie 2013 23:11

Real Madrid nu a reuşit să cîştige în deplasarea cu Zaragoza, scor 1-1, şi rămîne la 13 puncte în spatele Barcelonei.

Gazdele au deschis scorul prin Rodri în minutul 6, dar Cristiano Ronaldo a egalat cu puţin timp înaintea pauzei.

VIDEO cu golurile şi cele mai importante faze ale partidei

Cristian Săpunaru a fost titular la Zaragoza, dar nu a reuşit nici de această dată să scape de cartonaşul galben. Acum a primit unul în prelungirile partidei.

Zaragoza este într-o situaţie dificilă, la 3 puncte deasupra liniei retrogradării.