Alte știri din fotbal
Bombă la CFR Cluj! Ioan Varga trebuie să-i plătească o avere jucătorului aruncat peste bord de Dan Petrescu: „Tratament abuziv, vădit nelegal”
0
Hermannstadt s-a despărțit de jucătorul adus în iarnă! Anunțul oficial al sibienilor după retrogradarea în Liga 2
0
FCSB a transferat cel mai bun marcator din afara careului mare!
2
Nicolescu îl notează pe Kopic » Cel mai slab capitol: „Nu poți să-i ceri”
0
Știri din fotbal internațional
Haos uriaș înaintea startului Cupei Mondiale! Mii de protestatari au blocat drumul spre stadionul meciului de deschidere
0
Măsuri extraordinare în ajunul deschiderii Mondialului » A dat decret prezidențial pentru telemuncă obligatorie!
0
Primire șocantă de care au avut parte belgienii în SUA » Americanii i-au percheziționat la sânge chiar pe pistă!
0
După Asia Express și Survivor, Gabi Tamaș revine pe micile ecrane! Va face echipă cu Dan Alexa la Campionatul Mondial
0
Lifestyle
Au ales cele mai sexy 11 partenere de fotbaliști care vor merge în America
1
Ce poți face în Mexic cu „incredibila” sumă de 1,3 lei? » Surpriză totală la aterizare, după ce am călătorit în avion cu naționala Tunisiei!
11
Și Dennis Man s-a căsătorit astăzi: căpitanul Stanciu i-a fost naș
8
Denis Alibec s-a căsătorit discret cu fosta gimnastă
10
Condamnarea definitivă a medicului Dorel Săndesc, anulată de Înalta Curte ...
Libertatea
Șoferul camionului care a făcut dezastru în Constanța susține că i s-a ...
Adevărul
Avem LISTA COMPLETĂ de premieri olimpice, ținută doi ani la secret de COSR ...
GSP SPECIAL
Semnalele misterioase din spațiu își dezvăluie secretele după descoperirea ...
Libertatea
Asa o fi, chestia e ca sunt multe meciuri in care Messi i-a scos, exact astfel de meciuri, o lovitura libera si-o pasa de gol si gata, daca tu crezi ca cei doi sunt titulari doar ca sa primeasca pase si sa doboare recorduri te inseli.
Sa lasi piticul porno pe banca e primul pas spre succesul Barcelonei ! Deja acum Barcelona e o contracandidata puternica,Ronaldo si Messi sunt cei mai buni jucatori de pe planeta si am recunoscut asta de un miliard de ori,dar trebuie sa fim sinceri sa recunoastem ca deja s-a ajuns prea departe,echipele astea irosesc zeci de actiuni pe meci fiindca starul trebuie sa bata recorduri de goluri si sa dea gol si de la 2 microni de linia portii!
Mama ce soc,dupa 22 victorii consecutive in toate competitiile Real a pierdut cu "modesta " Valencia,pe "modestul " stadion Mestalla,si jucatorii Realului sunt oameni,nu e niciun soc ,se mai intampla,nicio echipa nu e invincibila! E clar ca Modric lipseste Realului,dar in viitorul apropiat ,echipa isi va reveni si va reinnoda sirul succeselor,daca miercuri pierdem cu o alta echipa foarte slaba cum e Atletico Madrid,va fi uragan sau trebuie sa ne desfiintam? Ronaldo va fi cel mai slab jucator din lume si Ancelotti cel mai slab antrenor?
De neinteles cum Luis Enrique il lasa pe banca pe Messi, cand stia ca pe terenul celor de la Real Sociedad se castiga foarte greu, in ultimele sezoane au pierdut puncte serioase, stia ca se vor baricada de la inceput si vor miza pe contraatac sau faze fixe, nu are importanta golul primit devreme, deci cum sa-l lasi pe Messi pe banca?
Si la cum arata meciul, vor atinge borna nr 5 :))
Astia de la barzelona sunt bucurosi si acum o sa isi ia umilinta pe Anoeta cu tot cu mascariciul lor de antrenor
Turbeaza barzelonezii la cat de prostii sunt , urmeaza sa vi-o dea in dos inca o data Ronaldo pe Nou Camp si voua si pigmeului
mare soc, au pierdut impotriva echipei de pe locul 4...mai frumos era cu mourinho cand veneau aia de pe locul 19-20 si luau puncte de pe bernabeu :)))
şoc,si daca era egal era doar soc ?
Soc era daca ii batea Elche, de exemplu.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.