Alte știri din fotbal
Moruțan la raport: MVP la debut sau umflat gratuit? » Iată cifrele!
0
FCSB a primit oferta pentru Dennis Politic și a dat răspunsul: „S-au rugat de mine”
0
Tatăl dinamovistului care se laudă cu o colecție impresionantă de mașini a fost reținut pentru evaziune fiscală
2
Pe cine vede Edi Iordănescu favorită în lupta la titlu: „Cea mai competitivă”
0
Știri din fotbal internațional
„Nu din cauza penalty-ului a plecat Stanciu” » Adevăratul motiv dezvăluit din interior
0
Jucătorul schimbat de Chivu la ultimul meci înaintea pauzei este dorit în Premier League
0
Cu ochii pe adversari » Darius Olaru a văzut-o pe Fenerbahce și a dat verdictul
0
Fabio Capello s-a lămurit cu Cristi Chivu: „Merge pe o linie foarte clară. Nimeni nu înțelege mai bine decât el”
0
Lifestyle
„Noua Diletta Leotta” » Tania a atras toate privirile cu o apariție îndrăzneață la TV: „Ești uimitoare!”
1
Simona Țăranu, pictorial în Caraibe: „Iubitul tău e cel mai norocos om de pe pământ” » Ce loc a evitat
10
Mauro Icardi continuă războiul cu Wanda Nara: „Este o mitomană! Mi-a furat 7 milioane de euro din conturi”
1
L-a uitat rapid pe jucător » Cea mai sexy fotbalistă tocmai și-a oficializat relația cu ispita de la Insula Iubirii
3
Hubert Thuma își intensifică criticile la adresa lui Bolojan și scoate un ...
Libertatea
De ce cauți mereu pe altcineva, chiar și atunci când ești într-o relație
Adevărul
A fost Ștefan Kovacs agent secret al Securității și în perioada când îl ...
GSP SPECIAL
Sute de români sunt deportați din Germania: „Le-am tăiat ajutoarele ...
Libertatea
://www.sincearsenallastwonatrophy.co.uk/
ce am retinut dupa prima repriza: doua accidentari ca-n misterele agathei christie, un sut cum doar pele mai reusea cand era bunica fata si in rest ceva cam de nivelul sageata - corona.
1-2 la pauza..pai asta-i treaba? desigur,ma refer la Arsenal
Nu ti-ai luat medicamentatia azi? Vad ca nu prea esti constient de ce scrii, esti in delir. :)
Willy e urmatorul portar al Barcei
degeaba preseaza ... o sa mai scoata courtois mingea din poarta ,cel putin odata
Cred ca toata suflarea lui Atletico il blesteama pe Willy de la Malaga, daca nu scotea golul ala ca si facut, acum era doar un meci de pregatire pentru finala UCL.
La ce sezon au avut, nu stau nici in Costa nici in Turan dar in momentul asta isi face efectul blocajul psihic cauzat de accidentarea celor doi
ghinion maxim pentru ei.daca cei doi sunt accidentati grav , va fi vai si amar si in finala ucl...ca sa vezi cum e cu proverbul , care spune , ca norocul tine cu cei buni!
echilibrat ! Inca se joaca, madrilenii preseaza de 10 minute. Golul a fost de kinograma.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.