Alte știri din fotbal
Acuză după U Cluj - Petrolul: „A fost penalty clar!” » Prunea i-a dat dreptate
1
Alexandru Chipciu cere o schimbare la U Cluj: „E clar că nu mai merge”
1
Ricardo Sousa l-a impresionat pe Prunea: „Știe meserie”
0
Sergiu Hanca, de pe locul al doilea: „Peste așteptări pentru unii. Noi suntem împotriva tuturor”
0
Știri din fotbal internațional
Lifestyle
Fosta iubită s-a dezbrăcat și a postat provocator, după ce în patul fotbalistului a apărut o nouă „cucerire”
2
Au semnat actele pentru stadionul de 115 milioane de euro din România: „În sfârșit!”
8
Prinși în «ofsaid» » Internaţionalul n-a mai putut ascunde relația cu Valentina: „Ești în patul lui!”
3
Artista faimoasă din România a cântat imnul echipei la meciul din Superligă: „Am avut emoții uriașe!”
1
Nicușor Dan a promulgat legea ANI prin care Dominic Fritz își pierde ...
Libertatea
Cum sunt umflate prețurile la benzinării. O anomalie greu de justificat: ...
Adevărul
De față cu Mitică Dragomir, talentul uitat al Diviziei A a fost premiat pe ...
GSP SPECIAL
INTERVIU Ce e așa special la cel mai nou serial disponibil pe HBO Max: ...
Libertatea
Ooo se cant la pian ? Ma cam indoiesc , e un meci cu miza mare si presimt ca vor fi multe duritati si intreruperi de joc Ceva gen Atletico - Real ... Poate mai rau avand in vedere si valul de segregatie teritoriala a Europei
Daca vrei sa fi respectat....respecta si tu ! Real Madrid - Barcelona....... in rest fie cum spui tu ;)
Iesi acasa,esti copac uscat,umbra la pamant degeaba
Real Madrid-barzelona 3 1(Ronaldo 2,Bale/Iniesta)
Visca Barca, sper sa castige Barcelona, chiar si cu o victorie tot Realul ramane favorita la titlu, insa cu o victorie BArca ar putea sa o faca campioana pe ATM.
Hai realule rupe-le fasu catalanilor aia plangaciosi
Ce frumos se poate discuta daca hateru ( drimmero/zurix/edward_kenway ) nu ESTE aici !!! Cel mai bun sa castige !
un egal nu putem alege si noi ca varianta de rezultat? e gsp-ul chiar asa de sigur ca meciul va fi castigat de una dintre echipe?
Sa-i lase sa castige si sa termine ei pe locu' 3? Fi serios..
stadionul va dori asta ;)
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.