Alte știri din fotbal
Daniel Pancu anunță venirea iminentă la Rapid » Ieșire dizgrațioasă la miezul nopții: „«Domnul Rahat» m-a sunat. O să am impresia că ajung la Real Madrid”
0
Campionul cu Universitatea Craiova și-a anunțat plecarea: „O comunitate minunată, o voi purta mereu în suflet”
0
Cu ce echipă din România ține Cristian Mungiu, proaspăt câștigător al marelui premiu Palme d'Or: „Dintotdeauna! Eu am jucat fotbal ca libero”
0
Pariul lui Nicolescu la Dinamo: „Un câștig!” + Ce se întâmplă cu George Pușcaș la baraj
1
Știri din fotbal internațional
Barcelona încheie cu eșec sezonul » Lewandowski, gol la ultimul meci pentru catalani
0
Finalul unei ere! Dani Carvajal, ultimul mohican, a părăsit Real Madrid în lacrimi
0
Se apropie Cupa Mondială, dar Cristi Chivu are alte planuri: „Asta e intenția mea”
1
Cristi Chivu, de ZECE! Notele primite în Italia, după ultimul meci al sezonului pentru Inter
1
Lifestyle
Cu ce echipă din România ține Cristian Mungiu, proaspăt câștigător al marelui premiu Palme d'Or: „Dintotdeauna! Eu am jucat fotbal ca libero”
0
Fosta acționarului de la Dinamo, la Festivalul de la Cannes: „6 ani împreună au fost foarte grei”
2
Ramona Olaru, vedeta Antenei, antrenament neobișnuit » Antrenorul a rămas surprins: „Dă bine?”
6
A fost căsătorită cu Ioan Timofte, s-a iubit cu Adrian Cristea, acum face afaceri în SUA: „Vorbim despre miliardari din toate colțurile lumii”
12
„Timpul nu este de partea Rusiei”: pierderile de pe front și economia apăsă ...
Libertatea
Criza politică din România a stricat planul Budapestei privind gazul din ...
Adevărul
O decizie definitivă a Curții de Apel București produce panică la FRF: ...
GSP SPECIAL
CEO-ul unui mare grup de companii compară situația din România cu criza din ...
Libertatea
Tipic rapidist, crezi ca trebuie sa te duci la servici, nu esti sigur: se da sau nu se da spargerea programata pentru luni dimineata? Hahahahaha, bine macar ca esti sincer.
De acord ca meciul a fost slab. Unii n-au vrut sa joace (spania) altii n-au putut (italia). Dar nu prea ai ce sa le ceri dupa cate meciuri joace in fiecare an. Cam au dreptate toti sa fie nemultumiti ca exista cupa co0nfederatiilor.
De acord cu tine aici. Nu cred că Mourinho ar fi refuzat o asemenea provocare :D Mai ales că se cunoaşte bine cu brazilienii.
m-a luat somnul nene ! am vazut totusi pintre gene ca spania a castigat la penalti-uri .e finala scontata dar la 1 noaptea ? eu luni cred ca trebuie sa ma duc la servici.
brazilienii n-au echipa rea (ma refer la thiago silva, marcelo, neymar, poate si david luiz dar nu e printre preferatii mei).... In fine, spuneam ca brazilia are echipa buna dar scolari (cu tot respectul ptr antrenorul mondialului din 2002) mi se pare slabut tactician. Le are cu intuitia (face inlocuiri eficiente in timpul jocului) dar in rest.... la ciupeala. Un antrenor de calitate (Mourinho, Ancelotti, Lucescu, Pep, Heynckess, Benitez, etc) pe banca Selecao ar face ravagii mari :)
de acord cu tot ce-ai spus
Nu am spus că mi se pare mai bună, ci DACĂ JOACĂ TOT AŞA. E o diferenţă. Mai vedem, mai ales că Brazilia a început să se închege cu Scolari.
Aștept comm-ul tău după meciul cu Brazilia! Dacă echipa Braziliei ți se pare mai bună ca cea a Spaniei atunci putem vorbi despre orice altceva,de ex. despre cofetării,camere de arest,manglitori,ș.a.m.d.
Meciul a fost destul de slab dar pentru ca jucatorii mi s-au parut foarte obositi. Cat despre penalty-uri pot sa zic ca au fost batute foarte bine. Putea fi orice portar ca nu prea avea cum sa apere.
Cam asa e cu Casillias, dupa ce jumatate de sezon nu a aparat nimic oficial si la inceputul sezonului am vazut vre-o 2-3 meciuri in care a ingropat Realul in lupta pentru titlu. Daca Ancelotti este sentimental si-l va prefera pe Casillias in locul lui Lopez pentru nume si nu daca e in forma iar va trage Realul la locul 2 cu Atletico.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.