Alte știri din fotbal
Duelul galeriilor la UTA - Rapid! Toate mesajele afișate: derapaje rasiste și jigniri în masă
1
Acuză arbitrajul din UTA - Rapid: „Asta i-am spus lui Colțescu”
0
Când a simțit Mihalcea că s-a rupt echilibrul în UTA - Rapid: „Atunci s-a văzut diferența”
0
Victor Angelescu a anunțat negocierile pentru un jucător de la Rapid: „Cred că va pleca”
0
Știri din fotbal internațional
Mutarea de la miezul nopții pentru transferul lui Drăgușin: „Au pornit în forță negocierile cu Tottenham”
0
Locul 17 din Premier League a oferit 40 de milioane de euro pentru atacant
0
Controverse după meciul echipei lui Dan Șucu » Italienii au contrazis UEFA: „E scandalos ceea ce s-a întâmplat”
0
Michael Carrick a trezit-o pe Manchester United: ce s-a schimbat față de perioada Ruben Amorim
0
Lifestyle
„Noua Diletta Leotta” » Tania a atras toate privirile cu o apariție îndrăzneață la TV: „Ești uimitoare!”
1
Simona Țăranu, pictorial în Caraibe: „Iubitul tău e cel mai norocos om de pe pământ” » Ce loc a evitat
10
Mauro Icardi continuă războiul cu Wanda Nara: „Este o mitomană! Mi-a furat 7 milioane de euro din conturi”
1
L-a uitat rapid pe jucător » Cea mai sexy fotbalistă tocmai și-a oficializat relația cu ispita de la Insula Iubirii
3
Un bărbat din Sri Lanka învață limba română de 10 ani, fără să fi vizitat ...
Libertatea
„Trump acceptă mita lui Putin”: acuzațiile unui editorialist Kyiv Post ...
Adevărul
Minorul implicat în crima din Cenei, junior al unui club important de ...
GSP SPECIAL
Ucigașul lui Mario Berinde a fost mutat împreună cu familia după ce 150 de ...
Libertatea
adevarul este ca ciobanul latra,performanta iok,daca-l interesa erau cupe si campionate castigate,dar pauza...mai prinde un maxim,un iancu si din 20 milioane se mai afirma cate unu...pleaca un fraier,vin doi si cum sa nu-l vezi pe cioban urcat pe masina,ca doar no plateste el,tot voi !
Hai Steaua !!!! Hai CFR !!!! (muflex Labin, Gaborul si Proastalibera)
De acord. Steaua ar fi putut sa aiba sanse, doar daca ar fi cumparat vreo 3 jucatori de valoare. Si nu vorbesc aici de tinere sperante, ci de jucatori consacrati. Unul ar fi fost Wesley, ca sa joace in spatele varfurilor, un mijlocas central, si un portar de valoare.
Astea-s goluri? Dodel Tanase da de 10 ori mai misto, iar daca o fi Chiriches in forma le baga si vreo doua foarfece crestea-i-ar cota sa-i creasca !
Fabulos golul lui Eriksen. Ajax ramane aceeasi echipa care practica fotbalul total, asa cum a fost mereu. Spectacol, devieri fine, driblinguri multe, ritm ridicat al vitezei de joc, al combinatiilor etc. Sistemul 4-3-3 le vine ca o manusa. Acord un 10% Stelei, din pacate. Tot 10% si pt CFR.
Pana la urma, tu stii vorba lui Dabija ?!
Ce importanta are ce face Ajax?! Oricum, aventura Stelei s-a terminat! Raman banii incasati de Gigi Becali de la fraieri. Atat!
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.