Alte știri din fotbal
Florin Prunea, impresionat de noul transfer de la Dinamo: „E Dan Petrescu în picioare! O să-l vedeți la echipa națională”
0
Giani Kiriță îl vrea transferat și căpitan la Dinamo: „Ar fi un câștig”
3
Noul căpitan al Rapidului, luat prin surprindere de decizia lui Pancu
0
Sabău face lobby pentru convocarea fotbalistului la națională: „M-a surprins!”
1
Știri din fotbal internațional
Nathan Ake a plecat de la Manchester City și a fost prezentat la noua echipă!
0
Murat Yakin are grijă de somnul fanilor » Selecționerul Elveției vinde saltele cu somiere în jumătate din țară
1
Carlo Ancelotti, anunț despre situația lui Neymar
0
Zeljko Kopic, anesteziat de eliminarea dramatică a Croației: „Am demonstrat încă o dată!” + Pe cine vede favorite la trofeul suprem
1
Lifestyle
Argentinianul Juan Bauza s-a însurat cu Francesca la Craiova » A avut nevoie de traducere ca să înțeleagă jurământul
0
Vedeta de la „Observator” a spus pe cine susține la Mondial: „Îl apreciez pentru mentalitatea lui de campion” » Unde fuge imediat după turneu
1
Schimbare incredibilă pe arena veche de 98 de ani » Imagini spectaculoase
2
Comenzile pentru noul model Dacia Sandero Stepway au fost deschise » Care este prețul de pornire
2
PNL anunță că e gata să voteze un guvern minoritar PSD cu Grindeanu ...
Libertatea
VIDEO-REPORTAJ | Calvarul de la Bacalaureat: „Îmi făceam vânt cu ...
Adevărul
Aici s-a născut Gigi Becali » Satul care nu mai există și drama ascunsă din ...
GSP SPECIAL
„Evitați deplasările și luați măsuri de adăpostire”. Mesaj RO-Alert și cod ...
Libertatea
În costum popular moldovenesc dn zona Botoșaniului cu căciulă de miel karakul
În oaie pentru ca suntem o nație de *** și ciobani.
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Cel mai probabil ii puneau pe umeri o șuba, din lana de oaie direct de la stana lui nea Gigi
În Măruț Mărgăritar
Eu cred ca aveti....febra !! Nici nu ar fii de gandit,cu ce l-am imbraca pe Messi !!!Eventual....ce-i cantami!!!?? O manea sigur !!!! "Mare e lumea,mare,mare !!!!Va dati seama ca santeti...ridicoli ???!!!
S-ar fi înțeles Bichir cu Burleanu,... cu Gigi și cu Rotaru... să-l îmbrace ca pe Amza Pelea aka nea Mărin Miliardar, cu valiza lu' Jiji, cu un praz în gură și cu Prodanca pe post de Veta.
Românii il imbracau pe Messi in călușar, când își ridica premiul, ca cel mai bun fotbalist de la Campionatul Mondial 2022, iar când sa ridice TROFEUL CM cu echipa Argentinei, romanii il imbracau într-o uniforma de general de armata, avand o pancarda cu PACE, cupa fiind înmânată de generalii Anghel Iordănescu și de Ilie Năstase, îmbrăcați în uniforma de generali de armata! Ultimul i-ar zice : Tovarășul General Lionel Andrés Messi, aduceți pace între NATO, ucrainieni și rusi , dacă nu, peste 4 ani , ne calificam in America si va batem cum v-am mai bătut la Mondiale! Iar generalul Anghel Iordănescu adaugă: fiul meu Eduard va califica România și se va întâlni cu tine Messi! Pregateste-te!
In bermude, maiou alb, slapi de guma si lant gros de aur la gat
Am mari temeri ca noi l-am fi imbracat cu frunza Doamnei Udrea, dupa ce-l lasam fara toate cele..." pretioase " ... " adidasii " zburau de nici nu ar fi crezut ca n-a jucat descult !
La cum suntem noi romanii,cred ca preimea o caserola cu mici și steaua României.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.