Alte știri din fotbal
Mihai Pintilii l-a dat de gol pe jucătorul de la FCSB: „S-a retras!”
0
Oribil! Denis Alibec a înjurat copiii din academia Chindiei: „Duceți-vă-n p**a mea”
6
El este alesul lui Kyros Vassaras pentru barajul FCSB - FC Botoșani
0
Florin Gardoș a ieșit la atac după Chindia - Farul: „M-am uitat pe reluări”
1
Știri din fotbal internațional
Real Madrid - Bilbao, în ultima rundă din La Liga
0
Valencia - Barcelona, ultimul meci al lui Robert Lewandowski pentru catalani » Echipele de start
0
Cristi Chivu, întrebat cu cine ține la Cupa Mondială: „Doar la asta mă gândesc”
0
Cristi Chivu, de ZECE! Notele primite în Italia, după ultimul meci al sezonului pentru Inter
0
Lifestyle
Fosta acționarului de la Dinamo, la Festivalul de la Cannes: „6 ani împreună au fost foarte grei”
2
Ramona Olaru, vedeta Antenei, antrenament neobișnuit » Antrenorul a rămas surprins: „Dă bine?”
6
A fost căsătorită cu Ioan Timofte, s-a iubit cu Adrian Cristea, acum face afaceri în SUA: „Vorbim despre miliardari din toate colțurile lumii”
12
Cum a ales Vinicius Junior să oficializeze despărțirea de iubita lui » Virginia posta fix în acel moment o fotografie provocatoare
10
„Timpul nu este de partea Rusiei”: pierderile de pe front și economia apăsă ...
Libertatea
Criza politică din România a stricat planul Budapestei privind gazul din ...
Adevărul
O decizie definitivă a Curții de Apel București produce panică la FRF: ...
GSP SPECIAL
CEO-ul unui mare grup de companii compară situația din România cu criza din ...
Libertatea
ZCSB-istule, noi (cei cu carte) scriem „NU FI PROST”. A, faptul că tu și alți agramați nu veți recunoaște în veci, asta nu înseamnă că e corect cum ai scris. Somn ușor!
Dovedeste sigur ceva. Dar nu de bine pentru doveditori.
Fii tu sigur ca avand si goal line technology arbitrii din camera VAR au fost siguri ca mingea nu a depasit linia cu intreaga circumferinta.Din ce am citit mingea are in interior un cip care transmite informatiile necesare in astfel de cazuri.
Revino-ti fiule. Acolo pe stop cadrul facut de digi s-a vazut ca mingea era mai aproape de peluza decat de linia de fund.
Un experiment reusit, ca sa dovedeasca CE?! Va bazati pe doua stop cadre, in care intr-una din imagini balonul este de un oval absolut grotesc, parca cineva s-a straduit sa-i dea o forma care sa-i aduca extremitatea mai aproape de linia de fund. In cealalta, nu stim momentul in care a fost facuta fotografia: inainte, in momentul sau dupa ce balonul a fost lovit de japonez... Despre prima imagine nu are rost sa mai discutam, este prea ''facuta''. Revenind la a doua fotografie, cine baga mana in foc ca aceasta a doua poza reprezinta EXACT momentul in care japonezul a lovit balonul?!
Tăticu', nu fii prost. A fost exacta e te o faza similară. Că tu și alți frustrați nu veți recunoaște în veci, nu înseamnă că acel gol n-a fost regulamentar. Somn ușor.
Esto o mare mizerie. Steaua a fost furată anul trecut, așa cum a s-a întâmplat și în anii anteriori. CFR Rus&Dincu și-au făcut și își fac treaba de minune. Și ieri am fost fyrati, noroc ca avem valoare și câștigăm și împotriva arbitrajului. Cât privește faza de anul trecut și tu erai printre cei care urlai că mingea a depășit linia de fund. Nu mai abera, frustratule!!!!
Clar a fost regulamentar. Fcsb are dispensa de la uefa ca se poate lasa mingea pana la 20cm dupa linie
Ce noroc cu tehnologia altfel iar se fura pentru granzi.
Cetățeanul care stă pe vine e Udrea?
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.