Alte știri din fotbal
Bogdan Vătăjelu și-a găsit echipă în România! Cu cine ar urma să semneze și care sunt condițiile
0
România U19 se încurcă și cu Irlanda de Nord U19 » „Tricolorii” pierd orice șansă de calificare la EURO
3
Înainte de meciul cu România, Skriniar a lămurit conflictul de la națională: „Am vorbit cu el”
0
Dinamo o trimite pe FCSB în play-out! „Derby mic de România”, în Liga 3, cu arbitru din Superligă
0
Știri din fotbal internațional
Thiago a izbucnit în lacrimi în minutul 20 al meciului caritabil dintre Liverpool și Borussia Dortmund
0
Dimarco, starul lui Chivu, e primul care răspunde criticilor: „Gest din instinct”
0
Ofertă de la Manchester United pentru doi titulari ai lui Real Madrid
0
Senegal a luat decizia » Va purta un tricou cu două stele în ciuda deciziei CAF
0
Lifestyle
Cea mai frumoasă fană a lui Inter: „Când am ajuns în Italia, prietenii mi-au spus: trebuie să alegi între cele două”
0
Rivalul chinezesc pentru Tesla, surprins pe străzile din Europa! Peste 100.000 de rezervări în doar două săptămâni de la lansare
6
La 15 ani după dezastru, face scufundări an de an ca să își găsească soția! „I-am recuperat telefonul, am văzut ultimul SMS pe care voia să-l scrie”
10
Cine a fost, cu adevărat, Chuck Norris? 5 centuri negre, 35 de Dani: „A numărat până la infinit. De două ori”
21
Consilieră relațională, despre sentimentele masculine: „În mintea multor ...
Libertatea
Cel mai periculos oraș din lume: oamenii trăiesc doar 35 de ani din cauza ...
Adevărul
Ce ar trebui să știe bărbații despre sănătatea femeilor: „Ele cred că o iau ...
GSP SPECIAL
Sorin Grindeanu a prezentat trei scenarii privind PSD și guvernarea: ...
Libertatea
Nu stiu motivul dar constat ca f multi romani tin cu Argentina si f putini cu Croatia. Judecand din punct de vedere geografic ar trebui sa se intample exact invers. Astept sa imi dea cineva o explicatie.
Nu-i vorba numai de leader-ul roboțel Modric, cred că tot lotul Croației sunt unul su unul! Echipa e puternică.
Interesant ar fi să știm câți croați erau în lotul celebrei echipe a Iugoslaviei, dinainte de separarea prin granițe a statelor componente. Era fabuloasă acea echipa Yugo de acu mai bune de 30 ani!
O sa le spunem "La revedere!" maine.
A jucat magistral cu Brazilia
De parcă Argentina ne-ar fi arătat ceva demn de remarcat. Până acum nu am fost convins nici de argentinieni nici de croați. Modrici nu are în spate marketingul lui Ronaldo sau Messi dar personal îl văd ca pe un jucător exponențial, un fenomen care are tot respectul meu. Măcar pt asta mi-ar plăcea să-l trimită acasă pe lipsitul de bun-simț Messi.
Va salut,nea Ovi! Cum e vremea in Quatar? Nu de alta,dar la Bucuresti bate vantul in camera moderatorilor GSP. Le-ati taiat din ore ca sa se bronzeze Udrea si Craitoiu pe banii trustului?
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.