Alte știri din fotbal
Știri din fotbal internațional
Tragere la sorți: U Cluj își află posibila adversară din turul doi preliminar din Europa League. 4 variante
0
Boxe uriașe, steaguri și muzică tradițională » Au trăit la maximum primul meci din istoria țării lor la Mondial
0
Davor Sucker vine cu o informație de ultima oră: „Luka Modric, înapoi la Real Madrid în această vară”
0
Tragere la sorți: noi emoții pentru Craiova » 6 posibili adversari pentru campioană în turul doi preliminar al Ligii Campionilor
0
Lifestyle
Fiica de 23 de ani a fostului internațional vrea să dea peste cap „Insula iubirii”
0
Jeremy Clarkson, legenda „Top Gear”, a dezvăluit că are cancer: „Dacă tratamentul merge, ne vedem în sezonul 6. Dacă nu, nu”
0
Îl deturnează FCSB? » Denis Drăguș, surprins în vacanță cu „agenții” lui Gigi Becali
4
De data asta chiar nu a fost AI! Cum a fost fotografiată iubita lui Neymar în tribunele Mondialului
1
Românii pleacă din Spania cu miile. Marius s-a întors acasă, are trei ...
Libertatea
Micile obiceiuri care îți pot aduce mii de euro în plus la pensie. Ce fac ...
Adevărul
Barca Academy România, afacere de stat: șeful ANS, Bogdan Matei, și ...
GSP SPECIAL
Metrorex, prinsă cu lucrări fictive, dar achitate pe Magistrala 6. Plăți ...
Libertatea
Nu mai *** la prostiile publicate de gesepe din surse nesigure.
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
"Unai Emery, antrenorul celor de la Aston Villa, și-ar dori să scape de Emiliano Martinez, proaspăt campion mondial cu Argentina." Bai, zabaucilor, asta e stire? Daca as fi sef la gesepe v-as da afara fara vreo plata compensatorie pentru incompetenta crasa. In afara de a cita informatii din surse obscure, mai stiti ceva?
Practic e un portar care a luat 8 goluri din 16 suturi pe poarta. Asta e problema lui reala, pt care orice antrenor ar cauta alt portar.
N-ai cum sa aprobi asa ceva, inseamna ca esti la fel de *** ca el, esti de-o marlanie iesita din limitele "admise". Un antrenor mare nu poate trece cu vederea asa o ***, ar fi bine sa scape de el, s-ar ***
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Cine se aseamănă se adună și se apără între ei, cum ii aperi și tu
Practic tu te bazezi pe faptul ca ai călătorit foarte mult și nu ma refer la o vacanța pe o insula pierdută in Pacific ...tu ai întâlnit și cunoscut oameni de foarte multe naționalități
Crescători de oi
pe bune? ii sti tu pe toti? o roaba de comentarii aiurea.. uitati-va prima data la voi.. ce comentati... ce ati realizat... mars ma toti care sunteti cu gigicontra!!!
Ma Mir ca nu e întrebat și specialistul Titi aur despre situație
asa natie de cocalari precum arhentinos mi-a fost greu sa cunosc in viata asta
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.