Comentarii (4)
Mario.86
Mario.86  •  28 Iunie 2026, 12:43
Postat de CezarDobre44 pe 28 Iunie 2026, 11:53

Totusi au luat locul 3 in grupa ...de ce sunt nemultumiti ?...asa este la jocul acesta ...cineva pierde ...

Au luat locul 3 cu 2 puncte. ELIMINARE ! Cand esti Uruguay , ai jucatori de clasa si nu reusesti sa bati capul verde sau arabia saudita....la ce te astepti ?

alex.030365
alex.030365  •  28 Iunie 2026, 12:35

Jucătorii ar trebui sa refuze viitoarele convocări pana ce conducera federație își da demisia. Și nu mă refer doar la cei din actual lot, care au fost batjocorit, ma refer la toți viitorii jucători convocați. Fotbal și organizarea participării la competiție nu e condiționat de rezultate sau toanele conducătorilor. S-au purtat cu ei pe logica "Azi ești bun și te aplaud maine ești slab și te reneg." Nu așa merg lucrurile. Competiția are un învingător din 48 de echipe.

CezarDobre44
CezarDobre44  •  28 Iunie 2026, 11:53

Totusi au luat locul 3 in grupa ...de ce sunt nemultumiti ?...asa este la jocul acesta ...cineva pierde ...

FC.SteauaB
FC.SteauaB  •  28 Iunie 2026, 11:53

Inseamna ca wannabe jucatori de fotbal ai nostri ar trebui sa fie trimisi pe jos din tarile pe unde au fost doar ca sa ia bataie.

Comentează