Comentarii (3)
michael
michael  •  24 Iunie 2026, 23:26

Spuneți- le celor doi copii, că Hagi G. nu mai joacă fotbal demult, iar odrasla nu mai poartă nr.10, cică s-ar fi lămurit și bătrânul, că odrasla nu este demnă să poarte acest număr. De fapt, nici n-ar avea ce căuta la națională, dovada este că ”ne-am calificat” la acest turneu final, și la precedentele.

dobrin
dobrin  •  24 Iunie 2026, 22:54
Postat de Mefistosag pe 24 Iunie 2026, 22:48

Rațiu, bătrânul ăla de la P.N.L. Mai e și alt Rațiu?

Pai si ce, mai e si alt Hagi in afara de Gheorghe?

Mefistosag
Mefistosag  •  24 Iunie 2026, 22:48

Rațiu, bătrânul ăla de la P.N.L. Mai e și alt Rațiu?

Comentează